Formalizada Servicios

L’objecte d’aquest contracte és prestació del servei de recollida, acollida i assistència d’animals domèstics de companyia i animals salvatges urbans abandonats, perduts, ferits o decomissats, que es troben a la via pública així com les tasques d’auxili a les actuacions judicials i/o administratives, dels cossos de seguretat o del departament de salut pública de l’Ajuntament, en aquelles intervencions en les que estiguin implicats aquesta categoria d’animals.

Expediente: 156714J (segona licitació)

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Manlleu - Junta Govern Local. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 85210000. Adjudicado el 13 abr 2026 a ASSOCIACIO PER A LA DEFENSA DELS ANIMALS D'OSONA. Se recibió 1 oferta.

77.014
Presupuesto base
154.029
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
85210000
Publicación
4 mar 2026, 18:32
Fecha límite
31 ene 2026, 00:59
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
ASSOCIACIO PER A LA DEFENSA DELS ANIMALS D'OSONA
NIF
G59111542
Importe
70.000
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Ajuntament de Manlleu - Junta Govern Local

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 31 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 13 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 14 may 2026, 06:24