L’objecte d’aquest contracte és l’execució de l’obra per millorar l’accessibilitat física de la sala 1 i de l’escenari del Teatre municipal de l’Escorxador. Es proposa la intervenció en la Sala I del Teatre incorporant passamans en tot el recorregut de la rampa d’accés a la sala i de tot el recorregut d’escales laterals que hi ha per accedir a les diverses files de seients. També contempla en l’àmbit de senyalització, la col·locació de franges antilliscants amb contrast en el límit exterior de cada graó i en tota la seva longitud de tots els graons de la Sala I. Una altra actuació a dur a terme és la instal·lació d’una escala elevadora per pujar i baixar les escales de l’escenari pel passadís d’accés dels artistes i fer-ho accessible a usuaris amb mobilitat reduïda.

Expediente: OBR_OBEA_2025_0001

Contrato de obras declarado desierto por Ajuntament de Lleida en Lleida. Duración del contrato: 4 meses. Categoría CPV 42416000.

33.368
Presupuesto base
40.041
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
42416000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
23 oct 2025, 17:42
Fecha límite
7 nov 2025, 11:00
Duración
4 meses

Organismo contratante

Ajuntament de Lleida

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 oct 2025
Anuncio de Pliegos 23 oct 2025
Fin Plazo Presentación 7 nov 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 mar 2026, 06:24

Mismo sector y zona (42 en Lleida)

Abierta 001/2026/7202/I266

L’objecte del present contracte és el subministrament i instal·lació de la climatització de la Biblioteca Pública de Tàrrega, mitjançant la substitució dels equips existents per nous sistemes d’alta eficiència energètica, concretament el subministrament de 6 equips independents segons les disposicions previstes a la pàg. 20 i ss del projecte

209.081 €

Abierta 1087/2026

El objeto del presente contrato es la sustitución integral de las cadenas difusoras existentes y de todos sus elementos asociados del sistema de aireación en la primera laguna aireada de la Estación Depuradora de Aguas Residuales (EDAR) de Montferrer.

335.900 €

Adjudicada GSS-2026-461

Subministrament, instal·laciói posada en marxa d'unsistema de tractament d'aigua per osmosi inversa per a hemodiàliside l'Hospital Comarcal del Pallars (HCP), gestionat per l'empresa Pública Gestió de Serveis Sanitaris (GSS).

155.380 €

Adjudicada 1078/2026

Subministrament i instal·lació d’una tanca, senyalització i dos compactadors per a la deixalleria de Tremp.

43.994 €

Adjudicada 117/2026

Subministrament, transport, instal·lació, posada en marxa i formació de la maquinària de fleca, brioixeria i pastisseria prevista al projecte municipal de creació de l’Obrador Compartit de Torrebesses.

119.835 €

En evaluacion 2026/ETSAE0327/00004276E

Suministro Material Inventariable AGBS 01 26

20.661 €

En evaluacion 007/2026/56/XA13

És objecte del present contracte el subministrament, en règim de lloguer, d’aparells d’aire condicionat durant la celebració de la Fira de Teatre al Carrer de Tàrrega així com al seva instal·lació i desinstal·lació d’acord amb les necessitats relacionades en el plec de prescripcions tècniques.

34.800 €

Adjudicada 2024/142

Subministrament de màquina forestal d’estellar de fusta biotrituradora autònoma remolcable pel manteniment de parcs, jardins, zones verdes i dels marges dels camins del municipi per a fer el manteniment dels camins rurals i senders

28.206 €

Formalizada 131/2026

Suministro de una máquina volteadora de compost para la planta de compostaje de La Seu d'Urgell

285.550 €

Formalizada EASCS/2026/02

Contractació del subministrament, instal·lació i posada en marxa d’una reixa de desbast a l’estació de bombament d’aigües residuals (“EBAR”) Nord, gestionada per l’Empresa d’Aigües i Serveis de Cervera i la Segarra, S.L.

64.722 €

Más licitaciones de Ajuntament de Lleida

Abierta SER_OBEA_2026_0014

SERVEI DE MANTENIMENT I CONSERVACIÓ DE LES BASSES NATURALITZADES DE SANTA CECILIA, LES GRANOTES, SEU VELLA I PARC DE L’AIGUA (EXP. SER_OBEA_2026_0014)

46.974 €

Abierta SER_OBEA_2026_0014

La prestació del servei de manteniment i conservació de les basses de: - Santa Cecilia: En el Parc de Santa Cecilia, al nord del Turó de la Seu Vella, per sobre del C/ Camp de Mart. - Seu Vella: En el costat oest del turó de la Seu Vella, per sobre del carrer Darrera Sant Martí. - Les Granotes: Bassa ubicada als Caps Elisis, entre la Font de la Sirena i els Xalet dels Camps Elisis. - Parc de l’Aigua, al costat del C/ Enginyer Santi Companys num 46 i al costat de les instal·lacions de la Brigada de Jardineria. Les actuacions a realitzar consisteixen en: - Control de les algues filamentoses - Manteniment de la vegetació - Reposició de plantació - Manteniment anual de llots i matèria orgànica de fons. - Control de l’aigua

14.038 €

Abierta SER_OBEA_2026_0012_

SERVEIS D'EMBALATGE I DESEMBALATGE, TRANSPORT DE CONCENTRACIÓ I DE DISPERSIÓ, I GESTIÓ DE CORREUS DE L'EXPOSICIÓ CLUB49.LA MODERNITAT VIGILADA (1949-1970) DEL MORERA (SER_OBEA_2026_0012)

43.697 €

Abierta SER_OBE_2026_0015

SERVEIS PER A LA REALITZACIÓ DE MENTORIES PERSONALITZADES I L’EXECUCIÓ D’UN SERVEI DE “CONSULTORI DIGITAL” PER A LA TRANSFORMACIÓ DIGITAL A EMPRESES DEL MUNICIPI DE LLEIDA (Exp. SER_OBE_2026_0015)

28.710 €

Abierta SUB_OBE_2026_0019

CONTRACTE MIXT DEL SUBMINISTRAMENT DE SISTEMES I EQUIPS DE SO I IL.LUMINACIÓ I SERVEIS AUDIOVISUALS I SERVEIS DE PERSONAL TÈCNIC, PER A LA PROGRAMACIO D’ARTS ESCÈNIQUES DEL TEATRE MUNICIPAL DE L’ESCORXADOR DE L’AJUNTAMENT DE LLEIDA. (SUB_OBE_2026_0019)

119.008 €