Adjudicada Suministros

L'objecte d'aquest contracte és l’adquisició d’instrumental quirúrgic i elements de tall especialitzat per garantir la manipulació òptima de productes biològics, mostres i altres materials sensibles al processament que degut a la seva activitat pateixen un procés d’envelliment per l’ús (manca de tall exquisits).

Expediente: CS/2000/1100007939/26/PS

Contrato de suministros adjudicado por Banc de Sang i Teixits (BST). Lote 1. Categoría CPV 33910000. Adjudicado a B.BRAUN SURGICAL. Se recibieron 3 ofertas.

19.616
Presupuesto base
98.079
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
33910000
Publicación
21 may 2026, 14:04
Fecha límite
5 jun 2026, 16:00
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
B.BRAUN SURGICAL
NIF
A61123782
Importe
3.906
Ofertas recibidas
3

Organismo contratante

Banc de Sang i Teixits (BST)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 21 may 2026
Anuncio de Pliegos 21 may 2026
Fin Plazo Presentación 5 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 sep 2026, 06:23

Más licitaciones de Banc de Sang i Teixits (BST)