Abierta 18 sep 2026 (15d 18h) Servicios

L’objecte d’aquest contracte és la realització del servei de desenvolupament de programari que ampliï les prestacions del sistema Genetec existent per a permetre la gestió autònoma de l’accés a la sala d’estudis, oberta 24 hores, de la Biblioteca Vapor Badia de Sabadell. Aquest desenvolupament consistirà en: -Una plataforma web per a la gestió de l’autorització de l’accés a la sala. -Un connector que interactuarà entre la plataforma web de gestió de l’autorització de l’accés i el sistema de gestió Genetec existent (que comunica amb l’equipament físic de la sala) per aconseguir el funcionament requerit. -Una aplicació per a dispositius mòbils. Així com el servei de manteniment i assistència del programari desenvolupat. Els detalls del programari i les condicions del servei d’assistència i manteniment es troben descrits amb detall al plec de prescripcions tècniques.

Expediente: TIC/2026/32

Contrato de servicios publicado por Ajuntament de Sabadell en Barcelona. Duración del contrato: 3 años. Categoría CPV 72262000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 18 sep 2026.

43.437
Presupuesto base
46.137
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
72262000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
2 sep 2026, 08:04
Fecha límite
18 sep 2026, 23:59 (15d 18h)
Duración
3 años

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Sabadell

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 sep 2026
Anuncio de Pliegos 2 sep 2026
Fin Plazo Presentación 18 sep 2026
Finaliza en 16 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 sep 2026, 04:23

Mismo sector y zona (72 en Barcelona)

Abierta CP-2026-24

Servei de manteniment dels armaris automatitzats de dispensació model Omnicell de l’Institut Català d’Oncologia a l’Hospitalet de Llobregat

22.938 €

Abierta 57-26

Serveis de plataforma de seguretat i optimització d'aplicacions web (cdn, waf i protecció ddos) per a Barcelona Activa (Exp. 57-26).

13.650 €

Abierta JIA/2026/198

L’objecte d’aquest contracte de serveis és el desenvolupament informàtic i l’adaptació del mòdul de gestió de compres integrat en l’entorn SAGE200, que permeti gestionar tot el circuit de compres de l’organització —des de la proposta i autorització de comandes fins a la recepció i tramitació de les factures corresponents—, assegurant la seva traçabilitat i integració amb els sistemes de gestió econòmica existents. El contracte inclou igualment la incorporació i configuració d’un gestor documental connectat, que permeti l’arxiu, consulta, circuït de signatures i vinculació automàtica de la documentació generada en els diferents processos de compres, garantint-ne la seguretat i l’accessibilitat; així com el seu manteniment i suport.

70.000 €

Abierta CTON2026000030

El servei integral d’assistència a la tramitació electrònica de l’Ajuntament de Sant Vicenç dels Horts en l’atenció, suport, resolució d’incidències i consultes de la ciutadania en l’ús de serveis d’administració electrònica oferts per l’Ajuntament mitjançant qualsevol plataforma de tramitació electrònica que es posi a disposició de la ciutadania.

90.082 €

Abierta X2026002981

regulació del procediment per a l’adjudicació del contracte administratiu mixt de subministrament, instal·lació, parametrització (inclou migració de dades) i manteniment d’un sistema d’informació que permeti la gestió integrada dels recursos humans de l’Ajuntament i del Patronat Municipal Assistencial de Sant Joan de Vilatorrada, adaptat al marc normatiu legal i que inclogui la migració de dades, formació i suport d’operacions en cada moment utilitzant les noves tecnologies disponibles. El contracte de subministrament i serveis, inclourà: - El subministrament de les llicències de programari necessàries per a la implantació dels mòduls objecte del contracte, en una plataforma comuna, així com el maquinari vinculat amb els mateixos amb la mateixa finalitat i han d’oferir desplegament flexible. - El servei s’oferirà en modalitat SaaS multi-instància en núvol del proveïdor, amb alta disponibilitat i backup automàtics. - Possibilitat de migrar el sistema a On-premise (en entorns Windows) si l’Ajuntament ho creu necessari. - Els serveis de migració, implantació, parametrització i formació necessaris per poder passar de les solucions actuals a la nova plataforma unificada de manera efectiva, així com els serveis d’infraestructura i suport d’operació necessaris per a la seva explotació en núvols públic durant el període d’execució del contracte, assumint per part de l’adjudicatari tots els costos (emmagatzematge, recursos humans, allotjament, etc.) que pugui implicar oferir el sistema en aquesta modalitat. Les característiques del contracte, així com les condicions en que ha de realitzar-se, venen determinades en el PPT.

70.050 €

Abierta 904612/26

Servei per a la contractació del’actualització de la informació dels polígons d’activitat econòmica (PAE) a l’ÀreaMetropolitana de Barcelona.

80.000 €

Abierta 2026/0011669

Contracte mixt consistent en la solució informàtica (SaaS) de gestió d’expedients per al Servei d’Assistència Jurídica en Recursos Humans de la Diputació de Barcelona

45.454 €

Abierta 2026/0010049

Desenvolupament evolutiu de noves funcionalitats de l’eina tecnològica de censos de mercats municipals, fires locals i mercats de venda no sedentària de la Diputació de Barcelona

30.000 €

Abierta CONTR/2026/0000000553

Servicio de consultoría y asistencia técnica en la función de aprovisionamientos y contratación pública de Ferrocarriles de la Generalitat de Cataluña (Ref: PO106/26)

712.800 €

Abierta 2025/0041420

Serveis per a l’anàlisi, adaptació gràfica i maquetació del web de la Direcció de Serveis de Formació de la Diputació de Barcelona

20.000 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sabadell