Formalizada Servicios

L’objecte d’aquest contracte és la realització de les accions formatives en competències transversals per a les persones contractades al Consell Comarcaldel Vallès Oriental en el marc del Programa Treball i Formació, convocatòria anticipada 2025

Expediente: 2025-47-S X2025013967

Contrato de servicios formalizado por Consell Comarcal del Vallès Oriental en Barcelona. Lote 1. Procedimiento abierto. Categoría CPV 80570000. Adjudicado el 3 feb 2026 a FEMAREC, SCCL. Se recibió 1 oferta.

43.647
Presupuesto base
52.376
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
80570000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:51
Fecha límite
17 oct 2025, 12:00
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
FEMAREC, SCCL
NIF
F59197996
Importe
11.025
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 17 oct 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 3 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 18:10

Mismo sector y zona (80 en Barcelona)

Abierta 2026/8820R

És objecte d’aquest contracte la contractació del servei de tallers, xerrades i activitats preventives del risc: consum drogues, anticoncepció, assetjament escolar, trastorns de la conducta alimentària i altres, en el marc de promoció de la salut als centres d’ensenyament del municipi. S’adrecen als adolescents dels centres educatius públics i concertats del municipi de Santa Perpètua de Mogoda.

16.560 €

Abierta 2026_1331

Contracte de serveis que té com a finalitat la impartició dels mòduls de formació transversal corresponents a la convocatòria del Programa Treball i Formació ACOL 2025, gestionat pel Consell Comarcal del Bages, i obligatoris segons la normativa del SOC. Aquestes accions formatives s’adrecen a les persones contractades en marc del programa TRFO-ACOL.

6.674 €

Abierta 014_26000021

Prestació de serveis disseny, prova pilot i avaluació d’una intervenció de promoció de les relacions sexuals saludables i equitatives

294.053 €

Abierta SAB_2026000048

L’objecte del contracte és contractar la formació teòric-pràctica corresponent a les accions formatives de millora sociolaboral 2027. Aquests cursos que promou l’Àrea de Promoció econòmica, tenen l’objectiu d’impulsar l'ocupabilitat de les persones aturades del municipi i la formació està pensada per poder cobrir les necessitats dels ciutadans i d’augmentar el seu currículum professional i personal.

89.905 €

Abierta CLV/2026/25

L'objecte d'aquest contracte és la prestació de serveis tècnics professionals per a tres actuacions diferenciades: 1. Suport tècnic professional per a la dinamització del Consell d'infants i adolescents de Sabadell. 2. Suport tècnic professional per a la dinamització del Consell consultiu de gent gran. 3. Coordinació, dinamització i execució de 40 tallers educatius de sensibilització contra l'edatisme dirigits a grups de 6è de primària i 1r d'ESO, amb participació de membres del Consell Consultiu de la Gent Gran i altres persones grans vinculades al projecte.

29.000 €

Abierta 4/2026/CSOH

Gestión educativa y el funcionamiento de las guarderías municipales de Rubí: Lluna i Sol Solet

1.222.307 €

Abierta SEC 2026 18

Contractació del servei espai de joc per els infants i les seves famílies.

107.849 €

Abierta SEC 2026 17

Contractació de la prestació del servei Taller municipal d’arts plàstiques Carrau Blau.

142.377 €

Abierta CONEXP2026000053

L’objecte del present contracte és l’organització i desenvolupament de tallers educatius en l’àmbit escolar i comunitari a la ciutat de Manresa, segons les condicions tècniques particulars establertes per la Unitat de Sanitat de l’Ajuntament de Manresa en el marc del Programa de Promoció de la Salut. La finalitat principal del Programa de Promoció de la Salut és fomentar hàbits i decisions que vagin encaminats a promoure un estil de vida saludable entre la ciutadania, especialment al col·lectiu que es troba en edat escolar.

56.914 €

Abierta AJT/ 104263/2024

(AS-24/2026) Servicios de gestión de la docencia y las actividades de soporte de la Escuela Municipal de Musica -Centro de las Artes (EMMCA) de Hospitalet de Llobregat

10.477.710 €

Más licitaciones de Consell Comarcal del Vallès Oriental

Abierta 2026-21-S X2026007427

2026-21-S CONTRACTE DE SERVEIS DE LA GESTIÓ I IMPARTICIÓ DE DETERMINADA FORMACIÓ INCLOSA EN EL I PLA INTERN DE FORMACIÓ DEL CONSELL COMARCAL DEL VALLÈS ORIENTAL

120.919 €

Abierta 2026-24-S X2026007440

2026-24-S CONTRACTE DEL SERVEI D’ELABORACIÓ D’UN CENS DE CONDICIONS D’URBANITZACIÓ, ACCESSIBILITAT I MOBILITAT DELS POLÍGONS D’ACTIVITAT ECONÒMICA DEL VALLÈS ORIENTAL

25.000 €

Abierta 2026-24-S X2026007440

L’objecte del contracte és l’elaboració d’un cens de les condicions d’urbanització, mobilitat i accessibilitat dels Polígons d’Activitat Econòmica del Vallès Oriental. Aquest cens d’infraestructura consisteix en l’actualització de les dades del primer cens realitzat el 2021, incloent una diagnosi i un treball de camp i amb la incorporació de mecanismes de participació que garanteixin les aportacions del personal tècnic municipal, sindicats i patronals que formen part del grup de treball de PAE de la Taula Vallès Oriental Avança (TVOA)

25.000 €

Abierta 2026-21-S X2026007427

L’objecte d’aquest contracte és la realització de determinades accions formatives incloses en el I Pla intern de formació del Consell Comarcal del Vallès Oriental així com de les actuacions necessàries per a la gestió integral de les activitats incloses.

100.765 €

Abierta 2026-14-S X2026002873

1. L’objecte d’aquest sistema dinàmic d’adquisició, en endavant SDA, és el servei de transport escolar a la comarca del Vallès Oriental per a la consecució dels següents objectius: a) Seleccionar les persones físiques o jurídiques que podran prestar el servei de transport escolar. b) Fixar les condicions generals d’adjudicació i execució a què s’hauran d’ajustar els contractes específics del SDA. 2. El servei de transport escolar del Vallès Oriental té com a finalitat el desplaçament a un centre, públic o privat concertat, ordinari o d’educació especial d’aquells alumnes que no tenen oferta educativa del seu nivell en el municipi de residència i s’han d’escolaritzar fora del seu municipi i d’aquells alumnes que tot i tenir oferta educativa del seu nivell en el municipi de residència, per motius de dispersió o per circumstàncies especials, és aconsellable desplaçar-los. Així mateix, els alumnes d’ensenyaments postobligatoris no universitaris poden fer ús del servei de transport escolar del Vallès Oriental en funció de la disponibilitat de places lliures.