Abierta 17 sep 2026 (16d 4h) Servicios

L’objecte d’aquest contracte és la realització de determinades accions formatives incloses en el I Pla intern de formació del Consell Comarcal del Vallès Oriental així com de les actuacions necessàries per a la gestió integral de les activitats incloses.

Expediente: 2026-21-S X2026007427

Contrato de servicios publicado por Consell Comarcal del Vallès Oriental en Barcelona. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 80533200. Plazo de presentación de ofertas hasta el 17 sep 2026.

100.765
Presupuesto base
120.919
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
80533200
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026
Fecha límite
17 sep 2026, 10:00 (16d 4h)
Duración
2 años
Lote
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación 17 sep 2026
Finaliza en 16 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 04:22

Mismo sector y zona (80 en Barcelona)

Abierta SAB_2026000048

L’objecte del contracte és contractar la formació teòric-pràctica corresponent a les accions formatives de millora sociolaboral 2027. Aquests cursos que promou l’Àrea de Promoció econòmica, tenen l’objectiu d’impulsar l'ocupabilitat de les persones aturades del municipi i la formació està pensada per poder cobrir les necessitats dels ciutadans i d’augmentar el seu currículum professional i personal.

89.905 €

Abierta CLV/2026/25

L'objecte d'aquest contracte és la prestació de serveis tècnics professionals per a tres actuacions diferenciades: 1. Suport tècnic professional per a la dinamització del Consell d'infants i adolescents de Sabadell. 2. Suport tècnic professional per a la dinamització del Consell consultiu de gent gran. 3. Coordinació, dinamització i execució de 40 tallers educatius de sensibilització contra l'edatisme dirigits a grups de 6è de primària i 1r d'ESO, amb participació de membres del Consell Consultiu de la Gent Gran i altres persones grans vinculades al projecte.

29.000 €

Abierta 4/2026/CSOH

Gestión educativa y el funcionamiento de las guarderías municipales de Rubí: Lluna i Sol Solet

1.222.307 €

Abierta SEC 2026 18

Contractació del servei espai de joc per els infants i les seves famílies.

107.849 €

Abierta SEC 2026 17

Contractació de la prestació del servei Taller municipal d’arts plàstiques Carrau Blau.

142.377 €

Abierta CONEXP2026000053

L’objecte del present contracte és l’organització i desenvolupament de tallers educatius en l’àmbit escolar i comunitari a la ciutat de Manresa, segons les condicions tècniques particulars establertes per la Unitat de Sanitat de l’Ajuntament de Manresa en el marc del Programa de Promoció de la Salut. La finalitat principal del Programa de Promoció de la Salut és fomentar hàbits i decisions que vagin encaminats a promoure un estil de vida saludable entre la ciutadania, especialment al col·lectiu que es troba en edat escolar.

56.914 €

Abierta AJT/ 104263/2024

(AS-24/2026) Servicios de gestión de la docencia y las actividades de soporte de la Escuela Municipal de Musica -Centro de las Artes (EMMCA) de Hospitalet de Llobregat

10.477.710 €

Abierta 5/2026

Servei de realització dels tallers de coeducació dirigits als centes educatius

29.850 €

Abierta C32-26

Serveis de formació específica pel personal del Consorci per a la Gestió dels Residus del Vallès Oriental

21.175 €

Abierta BC2026_CON23

Prestació integral del servei docent dels Tallers de Teatre i Arts Escèniques organitzats per Badalona Cultura, S.L., incloent la coordinació pedagògica, la planificació docent, la impartició de les classes, el seguiment de l’alumnat, les tasques complementàries vinculades al desenvolupament ordinari de les sessions i les activitats complementàries directament vinculades al projecte formatiu, en els termes del PPTP.

31.644 €

Más licitaciones de Consell Comarcal del Vallès Oriental

Abierta 2026-24-S X2026007440

L’objecte del contracte és l’elaboració d’un cens de les condicions d’urbanització, mobilitat i accessibilitat dels Polígons d’Activitat Econòmica del Vallès Oriental. Aquest cens d’infraestructura consisteix en l’actualització de les dades del primer cens realitzat el 2021, incloent una diagnosi i un treball de camp i amb la incorporació de mecanismes de participació que garanteixin les aportacions del personal tècnic municipal, sindicats i patronals que formen part del grup de treball de PAE de la Taula Vallès Oriental Avança (TVOA)

25.000 €

Abierta 2026-14-S X2026002873

1. L’objecte d’aquest sistema dinàmic d’adquisició, en endavant SDA, és el servei de transport escolar a la comarca del Vallès Oriental per a la consecució dels següents objectius: a) Seleccionar les persones físiques o jurídiques que podran prestar el servei de transport escolar. b) Fixar les condicions generals d’adjudicació i execució a què s’hauran d’ajustar els contractes específics del SDA. 2. El servei de transport escolar del Vallès Oriental té com a finalitat el desplaçament a un centre, públic o privat concertat, ordinari o d’educació especial d’aquells alumnes que no tenen oferta educativa del seu nivell en el municipi de residència i s’han d’escolaritzar fora del seu municipi i d’aquells alumnes que tot i tenir oferta educativa del seu nivell en el municipi de residència, per motius de dispersió o per circumstàncies especials, és aconsellable desplaçar-los. Així mateix, els alumnes d’ensenyaments postobligatoris no universitaris poden fer ús del servei de transport escolar del Vallès Oriental en funció de la disponibilitat de places lliures.

Abierta 2026-14-S X2026002873

2026-14-S SISTEMA DINÀMIC D’ADQUISICIÓ DEL SERVEI DE TRANSPORT ESCOLAR DEL CONSELL COMARCAL DEL VALLÈS ORIENTAL

20.568.280 €

Abierta 2024-03-S X2024000534

2024-03-S CONSULTES PRELIMINARS PER A L'ACORD MARC DEL SERVEI DE TRANSPOR ESCOLAR I DEL SERVEI DE TRANSPORT ADAPTAT

En evaluacion 2026-CE-TEOC2

Contractes específics del Sistema dinàmic d'adquisició del servei de transport escolar del Consell Comarcal del Vallès Oriental pel que fa a la categoria de transport escolar ordinari complementari curs 2026-27 i prorroga

203.881 €