En evaluacion Servicios

L’objecte d’aquest contracte és la prestació dels serveis de disseny, maquetació i composició, en els formats imprès, digital i web, segons s’escaigui, dels estudis redactats pel servei de Promoció i Desenvolupament Econòmic Local (PiDEL) de la Diputació de Girona, d’acord amb els requisits i les condicions que es detallen en el plec de prescripcions tècniques. En aquest sentit, el servei edita diversos estudis que presenten les principals magnituds econòmiques, l’estructura empresarial i l’estat de l’emprenedoria a la demarcació. Aquests estudis són instruments essencials per disposar d’informació de primera mà sobre la situació econòmica del territori i constitueixen un recurs útil per al conjunt d’agents econòmics i socials de la demarcació, especialment en un context de dificultat econòmica que incideix en els diferents sectors i en el teixit laboral i empresarial. Els 3 estudis publicats són: a. Informe socioeconòmic de la demarcació de Girona b. Estructura empresarial de la demarcació de Girona c. Observatori de l’ecosistema emprenedor de Girona Per a més informació, els estudis publicats es poden descarregar i consultar a l’enllaç següent: https://promoeco.ddgi.cat/estudis-i-informes/ L’objecte d’aquest contracte és la prestació dels serveis de disseny, maquetació i composició, en format imprès, en format digital i format web, quan escaigui, dels estudis redactats pel servei de Promoció i Desenvolupament Econòmic Local (PiDEL) de la Diputació de Girona, durant el període 2026-2028. La durada del contracte preveu la realització d’un mínim de dos estudis i d’un màxim de tres estudis anuals.

Expediente: 2026/6664

Contrato de servicios en evaluación por Diputació de Girona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 79822500.

34.000
Presupuesto base
68.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
79822500
Publicación
27 jul 2026, 12:57
Fecha límite
30 jul 2026, 01:59
Duración
2 años

Organismo contratante

Diputació de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación 30 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 21 ago 2026, 06:22

Más licitaciones de Diputació de Girona

Abierta 2026/8156

2026/8156 Servei de musicoteràpia del projecte Vibrem

115.600 €

Abierta 2026/8156

L’objecte del contracte és el servei de sessions de musicoteràpia (Projecte Vibrem) destinat a pacients adults i pediàtrics en situació de cures pal·liatives, cronicitat complexa o hospitalització de llarga durada que, de manera temporal o permanent, estan privats del dret d’accés universal a la cultura. L’objecte comprèn sessions de musicoteràpia d’una hora cadascuna, que poden ser individuals o grupals, a domicili o en espais sociosanitaris, d’acord amb els requisits i les condicions que es detallen en el plec de prescripcions tècniques. Aquest contracte s’emmarca en la col·laboració existent entre la Diputació de Girona i l’Hospital Universitari de Girona Dr. Josep Trueta, integrat a l’Institut Català de la Salut (ICS) (en endavant Hospital), formalitzada mitjançant un Protocol d’intencions aprovat per la Junta de Govern de la Diputació de Girona, que preveu, entre altres mecanismes de seguiment, la creació d’una comissió mixta integrada per representants d’ambdues institucions. L’execució de l’objecte d’aquest contracte comporta, per part del contractista, l’accés i el tractament de dades de caràcter personal de les persones beneficiàries del servei. En aquest marc, el contractista accedirà a dades de les quals és responsable l’Hospital, d’acord amb els acords i protocols establerts entre la Diputació de Girona i l’Hospital. El contractista haurà de seguir estrictament les instruccions de l’Hospital en relació amb el tractament de les dades personals, l’aplicació de les mesures de seguretat corresponents, l’atenció als drets de les persones interessades, el deure de confidencialitat i la resta d’obligacions derivades de la normativa vigent en matèria de protecció de dades. Amb caràcter previ a l’inici de la prestació, l’adjudicatari haurà de subscriure amb l’Hospital el corresponent contracte d’encàrrec del tractament, que serà redactat pels serveis jurídics de l’Hospital.

28.900 €

Abierta 2026/7946

2026/7946 Servei d’actualització i de suport tecnològic a la plataforma de participació ciutadana Decidim de la Diputació de Girona

18.816 €

Abierta 2026/7731

2026/7731 Contracte del subministrament d’ordinadors portàtils, dockstations, motxilles, ratolins, teclats, auriculars i pantalles per a la Diputació de Girona

58.866 €

Abierta 2026/8297

2026/8297 Servei de neteja de les seus de les brigades de Xarxa Viària i Monuments (2 lots)

110.603 €