Adjudicada Servicios

L'objecte d'aquest contracte és la prestació dels serveis de digitalització i indexació de 10.287 contractes d'autorització d'imatge i veu de la Universitat Oberta de Catalunya (UOC), amb l'objectiu de completar-ne el cicle de vida de gestió documental i facilitar-ne la consulta asíncrona.

Expediente: ESP04/CSUC2508/C5

Contrato de servicios adjudicado por Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya. Procedimiento restringido. Duración del contrato: 1 mes. Categoría CPV 79131000. Adjudicado el 20 mar 2026 a DINSER SERVICIOS INFORMÁTICOS, SL. Se recibieron 2 ofertas.

3.500
Presupuesto base
3.500
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Restringido
CPV principal
79131000
Publicación
24 mar 2026, 14:04
Fecha límite
12 mar 2026, 15:00
Duración
1 mes

Adjudicación

Adjudicatario
DINSER SERVICIOS INFORMÁTICOS, SL
NIF
B63126064
Importe
3.500
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Organismo contratante

Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 mar 2026
Anuncio de Pliegos 24 mar 2026
Fin Plazo Presentación 12 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 20 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 25 mar 2026, 05:23