Formalizada Servicios

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del servei integral de cuina, in situ, de la residència i el centre de dia d’Arenys de Mar, gestionats per SUMAR, Serveis Públics d’Acció Social de Catalunya MP, SL, en endavant SUMAR, mitjançant procediment obert amb una pluralitat de criteris d’adjudicació.

Expediente: 30/2026

Contrato de servicios formalizado por Sumar, serveis públics d'acció social de Catalunya, MP, SL en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 55321000. Adjudicado el 25 may 2026 a SERVEI D'ÀPATS, S.L.. Se recibieron 2 ofertas.

219.330
Presupuesto base
482.526
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
55321000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
13 feb 2026, 09:20
Fecha límite
2 mar 2026, 11:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
SERVEI D'ÀPATS, S.L.
NIF
B58703240
Importe
219.330
Ofertas recibidas
2

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 feb 2026
Anuncio de Pliegos 13 feb 2026
Fin Plazo Presentación 2 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 25 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 26 may 2026, 06:22

Mismo sector y zona (55 en Barcelona)

Abierta SCPO2026000012

Prestació del servei de bar i la consergeria del Casal de la Gent Gran Nord de Montornès del Vallès en carrer Hermanas de la Virgen Niña, 4-6.

Abierta JIA/2026/200

Gestió i explotació de l’activitat de bar-cafeteria ubicat a l’equipament Pista Coberta d´Atletisme de Catalunya – Carme Valero Omedes.

7.020 €

Abierta 2026/2338

Concessió de serveis del bar del pavelló municipal d'esports de Cardedeu

7.200 €

Abierta X2026003345

L’objecte de l’autorització és la cessió de l’ús privatiu, sense transformació, del bé de domini públic constituït per l’espai del bar situat a l’indret del Camp de Futbol Municipal “Les Roques”

7.680 €

Abierta 2026-10L

Servei de menjador extern de Tecsal,S.A.

60.705 €

Abierta 065-26

Relatiu a la contractació del “Concessió del servei de bar i cafeteria del BCIN” gestionat per REACTIVACIÓ BADALONA, S.A., ubicat Marcus Porcius núm. 1, Polígon Les Guixeres, 08915, Badalona (Barcelona), amb codi d’expedient 065-26.

357.036 €

Abierta PAT.CDP2026000001

Concessió administrativa per a l’ús privatiu de diverses parades del Mercat Municipal Puigmercadal de Manresa, les quals s’agrupen en 5 lots.

750 €

Abierta 006_26000632

Serveis per a l’explotació i gestió del servei de bar-restaurant ubicat a la Fabra i Coats: Fàbrica de Creació, equipament cultural municipal adscrit a l’Institut de Cultura de Barcelona, amb mesures de contractació pública sostenible.

Abierta 32/2026

Servicio integral de restauración con sistema de línea caliente del Centro Gerontológico Municipal Can Serra de Sant Esteve Sesrovires.

449.887 €

Abierta 08017131_2026_015

Contractació del servei de bar-cantina per a l’Institut Severo Ochoa mitjançant procediment obert simplificat

15.667 €

Más licitaciones de Sumar, serveis públics d'acció social de Catalunya, MP, SL

Abierta 247/2026

Subministrament d'una plataforma de gestió de formacions destinades al personal de SUMAR

49.284 €

Abierta 238/2026

Servei de càtering en línia freda pel centre de dia de Cardedeu

186.125 €

Abierta 247/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del subministrament d’un portal de gestió de formacions per SUMAR, Serveis Públics d’Acció Social de Catalunya MP, SL, en endavant SUMAR, mitjançant procediment obert simplificat abreujat amb varis criteris d’adjudicació. Constitueix l’objecte del contracte els següents serveis i subministrament: - Subministrament d’una plataforma informàtica de formació per a ús de les persones contractades per SUMAR i que compleixi les especificacions tècniques del plec de clàusules de prescripcions tècniques. - Serveis de suport, manteniment remot correctiu i evolutiu de la plataforma. - Servei d’acció formativa per l’ús de la plataforma

20.535 €

Abierta 238/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del servei d’elaboració, subministrament i lliurament d’àpats (dinars, esmorzars i berenars), destinats al centre de dia de Cardedeu, a la comarca del Vallès Oriental, gestionat per SUMAR

77.552 €

Abierta 345/2023

El present Sistema Dinàmic d’Adquisició (en endavant SDA), té per objecte l’elecció d’empreses amb les capacitats tècniques i materials suficients que podran participar en les licitacions per a l’adjudicació dels contractes derivats en el marc del SDA, l’objecte de les quals és el subministrament de les llicències informàtiques d’àmbit administratiu, llicències informàtiques per infraestructura de sistemes TIC i subministrament de material informàtic per SUMAR, Serveis Públics d’Acció Social de Catalunya, M.P, S.L.