Abierta 18 sep 2026 (15d 4h) Servicios

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del servei d’elaboració, subministrament i lliurament d’àpats (dinars, esmorzars i berenars), destinats al centre de dia de Cardedeu, a la comarca del Vallès Oriental, gestionat per SUMAR

Expediente: 238/2026

Contrato de servicios publicado por Sumar, serveis públics d'acció social de Catalunya, MP, SL en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 55521200. Plazo de presentación de ofertas hasta el 18 sep 2026.

77.552
Presupuesto base
186.125
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
55521200
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
2 sep 2026, 14:03
Fecha límite
18 sep 2026, 10:00 (15d 4h)
Duración
1 año

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 sep 2026
Anuncio de Pliegos 2 sep 2026
Fin Plazo Presentación 18 sep 2026
Finaliza en 15 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 sep 2026, 04:22

Mismo sector y zona (55 en Barcelona)

Abierta SCPO2026000012

Prestació del servei de bar i la consergeria del Casal de la Gent Gran Nord de Montornès del Vallès en carrer Hermanas de la Virgen Niña, 4-6.

Abierta JIA/2026/200

Gestió i explotació de l’activitat de bar-cafeteria ubicat a l’equipament Pista Coberta d´Atletisme de Catalunya – Carme Valero Omedes.

7.020 €

Abierta 2026/2338

Concessió de serveis del bar del pavelló municipal d'esports de Cardedeu

7.200 €

Abierta X2026003345

L’objecte de l’autorització és la cessió de l’ús privatiu, sense transformació, del bé de domini públic constituït per l’espai del bar situat a l’indret del Camp de Futbol Municipal “Les Roques”

7.680 €

Abierta 2026-10L

Servei de menjador extern de Tecsal,S.A.

60.705 €

Abierta 1403/2024-14148

Prestació integral del servei de càtering destinat al dinar de la gal·la de reconeixement a la gent gran de municipi

33.600 €

Abierta 065-26

Relatiu a la contractació del “Concessió del servei de bar i cafeteria del BCIN” gestionat per REACTIVACIÓ BADALONA, S.A., ubicat Marcus Porcius núm. 1, Polígon Les Guixeres, 08915, Badalona (Barcelona), amb codi d’expedient 065-26.

357.036 €

Abierta PAT.CDP2026000001

Concessió administrativa per a l’ús privatiu de diverses parades del Mercat Municipal Puigmercadal de Manresa, les quals s’agrupen en 5 lots.

750 €

Abierta 006_26000632

Serveis per a l’explotació i gestió del servei de bar-restaurant ubicat a la Fabra i Coats: Fàbrica de Creació, equipament cultural municipal adscrit a l’Institut de Cultura de Barcelona, amb mesures de contractació pública sostenible.

Abierta 32/2026

Servicio integral de restauración con sistema de línea caliente del Centro Gerontológico Municipal Can Serra de Sant Esteve Sesrovires.

449.887 €

Más licitaciones de Sumar, serveis públics d'acció social de Catalunya, MP, SL

Abierta 247/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del subministrament d’un portal de gestió de formacions per SUMAR, Serveis Públics d’Acció Social de Catalunya MP, SL, en endavant SUMAR, mitjançant procediment obert simplificat abreujat amb varis criteris d’adjudicació. Constitueix l’objecte del contracte els següents serveis i subministrament: - Subministrament d’una plataforma informàtica de formació per a ús de les persones contractades per SUMAR i que compleixi les especificacions tècniques del plec de clàusules de prescripcions tècniques. - Serveis de suport, manteniment remot correctiu i evolutiu de la plataforma. - Servei d’acció formativa per l’ús de la plataforma

20.535 €

Abierta 345/2023

El present Sistema Dinàmic d’Adquisició (en endavant SDA), té per objecte l’elecció d’empreses amb les capacitats tècniques i materials suficients que podran participar en les licitacions per a l’adjudicació dels contractes derivats en el marc del SDA, l’objecte de les quals és el subministrament de les llicències informàtiques d’àmbit administratiu, llicències informàtiques per infraestructura de sistemes TIC i subministrament de material informàtic per SUMAR, Serveis Públics d’Acció Social de Catalunya, M.P, S.L.

Abierta 59/2026

Sistema Dinàmic d'Adquisició pel subministrament de productes d'alimentació per a SUMAR, Serveis Públics d'Acció Social de Catalunya MP, SL

27.838.964 €

Abierta 59/2026

El present plec regula l’establiment d’un Sistema Dinàmic d’Adquisició (en endavant SDA) i el funcionament de la contractació derivada pels subministraments de productes d’alimentació per a consum humà. Els productes d’alimentació objecte de subministrament s’agrupen en set categories: 1) Rebost, 2) Congelats 3) Begudes 4) Fruita i verdura 5) Carns 6) Lactis i 7) Espessidors. En el cas de la categoria 6 (productes lactis) els contractes derivats estaran reservats a Centres Especials d’Ocupació d’Iniciativa Social i Empreses d’Inserció (EI), de conformitat amb la Disposició Addicional Quarta en relació a la Disposició Final Catorzena de la LCSP i amb el RDL 1/2003, de 29de novembre de 2013, pel qual s’aprova el Text Refós de la Llei General de dret de les persones amb discapacitat i de la seva inclusió.

Abierta 345/2023

Contractació dels subministraments de Llicències informàtiques i material informàtic per SUMAR, mitjançant Sistema Dinàmic d'Adquisició.

1.522.266 €