Adjudicada Servicios

L'objecte d'aquest contracte és la prestació del servei de manteniment preventiu i correctiu dels equips audiovisuals de la seu de la Sindicatura de Comptes de Catalunya, situada al carrer Via Laietana 60 de Barcelona

Expediente: SC-2026-17

Contrato de servicios adjudicado por Sindicatura de Comptes de Catalunya en Barcelona. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 50340000. Adjudicado a TOWER TBA, SL. Se recibieron 3 ofertas.

10.280
Presupuesto base
20.560
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
50340000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
15 jun 2026, 16:04
Fecha límite
30 jun 2026, 16:00
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
TOWER TBA, SL
NIF
B80275035
Importe
7.580
Ofertas recibidas
3

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 jun 2026
Anuncio de Pliegos 15 jun 2026
Fin Plazo Presentación 30 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 jul 2026, 06:23

Mismo sector y zona (50 en Barcelona)

Abierta SS-/001-26

L'objecte de la licitació és la de contractar el servei de manteniment d'un total de 136 aparells elevadors, distribuïts en tres lots, en edificis gestionats per Pla de Besòs, SAU-OLH, al barri de La Mina de Sant Adrià de Besòs.

255.439 €

Abierta X2026000305

Servei de neteja i desinfecció del sistema de ventilació i climatització, així com la realització de la inspecció i avaluació de les condicions ambientals (CAI), de les oficines centrals de la societat i del Centre d'activitats de La Farga, GEM,S.A.

35.950 €

Abierta CSE/AH02/1101481806/27/PS

Servei de revisió i reparació d'endoscopis rígids de l'Hospital Universitari de Bellvitge

46.750 €

Abierta 904985/26

Adquisició i manteniment del digestor i destil·lador automàtic amb valorador integrat per la determinació del nitrogen Kjeldahl i amoni.

106.000 €

Abierta 26/053

Servicios de mantenimiento integral, gestión y aprovisionamiento energético de las instalaciones de producción térmica de los edificios de vivienda del IMHAB, con medidas de contratación pública sostenible

2.904.000 €

Abierta 5/2026/CSOH

Señalización

300.000 €

Abierta 2026/9781L

L’objecte d’aquesta licitació és la contractació promoguda pel Servei de Seguretat Ciutadana, Convivència i Protecció Civil de l’Ajuntament de Santa Perpètua de Mogoda, consistent en la prestació del servei de retirada de vehicles de la via pública, i el seu posterior trasllat al dipòsit municipal o al lloc indicat per la Policia Local, quan l’Ajuntament ho determini

179.081 €

Abierta CTON2026000033.

Servei de neteja de vehicles de propietat, renting, lloguer o altre ús municipal de l’Ajuntament de de Sant Vicenç dels Horts, Lot 1

36.600 €

Abierta 5933/2025

Servei de manteniment de les instal·lacions de protecció, passiva i activa, contra incendis dels diferents equipaments municipals de l'Ajuntament de Caldes de Montbui

112.657 €

Abierta 2026006/climapl1

Subministrament d’una instal·lació de producció de fred i calor i la seva posada en funcionament per substituir un dels sistemes de producció de fred i calor que dóna servei al Plató 1. Aquest és un servei “claus en mà” de subministrament, posada en funcionament, legalització i retirada de l’antic aparell.

92.679 €

Más licitaciones de Sindicatura de Comptes de Catalunya

Formalizada SC-2026-4

Servei de recollida, transport i destrucció segura de documentació i altres residus associats a l'activitat de la Sindicatura de Comptes. Afecta a documentació i informació en qualsevol dels suports en què ha estat generada, així com a mobiliari, equipament informàtic i perifèrics, tots ells obsolets.

4.150 €

Adjudicada SC-2026-17

Manteniment d'equips audiovisuals

20.560 €

Formalizada SC-2026-15

Subministrament de 7 equips d'impressió multifunció (2 equips amb unes característiques bàsiques als que anomenarem "model petit" i 5 equips amb unes característiques més complexes als que anomenarem "model gran"), en règim d'arrendament sense opció de compra i pagament per número de còpies, la seva posada en marxa, el manteniment integral, el subministrament i substitució dels fungibles necessaris per al correcte funcionament -exceptuant el subministrament de paper- així com les solucions de monitorització, gestió i seguretat que siguin necessàries i la formació.

54.120 €

Formalizada SC-2026-15

Arrendament sense opció de compra de 7 equips multifunció

135.200 €

En evaluacion SC-2026-15

Subministrament de 7 equips d'impressió multifunció (2 equips amb unes característiques bàsiques als que anomenarem "model petit" i 5 equips amb unes característiques més complexes als que anomenarem "model gran"), en règim d'arrendament sense opció de compra i pagament per número de còpies, la seva posada en marxa, el manteniment integral, el subministrament i substitució dels fungibles necessaris per al correcte funcionament -exceptuant el subministrament de paper- així com les solucions de monitorització, gestió i seguretat que siguin necessàries i la formació.

54.120 €