Formalizada Servicios

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del servei de manteniment normatiu, preventiu i correctiu de les instal·lacions de protecció contra incendis (PCI) per a les residències de Sant Quirze de Besora, Sant Joan de les Abadesses, La Pobla de Segur, Àger i Arenys de Mar, gestionades per SUMAR, Serveis Públics d’Acció Social de Catalunya MP, SL, mitjançant procediment obert simplificat abreujat amb diversos criteris d’adjudicació.

Expediente: 380/2025

Contrato de servicios formalizado por Sumar, serveis públics d'acció social de Catalunya, MP, SL. Lote 1. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 35111200. Adjudicado el 4 mar 2026 a JOMAR SEGURIDAD SLU. Se recibieron 3 ofertas.

12.599
Presupuesto base
45.356
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
35111200
Publicación
4 mar 2026, 18:26
Fecha límite
26 ene 2026, 11:00
Duración
1 año
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
JOMAR SEGURIDAD SLU
NIF
B19168582
Importe
3.921
Ofertas recibidas
3

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 26 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 4 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 17 mar 2026, 05:22

Más licitaciones de Sumar, serveis públics d'acció social de Catalunya, MP, SL

Abierta 247/2026

Subministrament d'una plataforma de gestió de formacions destinades al personal de SUMAR

49.284 €

Abierta 238/2026

Servei de càtering en línia freda pel centre de dia de Cardedeu

186.125 €

Abierta 247/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del subministrament d’un portal de gestió de formacions per SUMAR, Serveis Públics d’Acció Social de Catalunya MP, SL, en endavant SUMAR, mitjançant procediment obert simplificat abreujat amb varis criteris d’adjudicació. Constitueix l’objecte del contracte els següents serveis i subministrament: - Subministrament d’una plataforma informàtica de formació per a ús de les persones contractades per SUMAR i que compleixi les especificacions tècniques del plec de clàusules de prescripcions tècniques. - Serveis de suport, manteniment remot correctiu i evolutiu de la plataforma. - Servei d’acció formativa per l’ús de la plataforma

20.535 €

Abierta 238/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del servei d’elaboració, subministrament i lliurament d’àpats (dinars, esmorzars i berenars), destinats al centre de dia de Cardedeu, a la comarca del Vallès Oriental, gestionat per SUMAR

77.552 €

Abierta 345/2023

El present Sistema Dinàmic d’Adquisició (en endavant SDA), té per objecte l’elecció d’empreses amb les capacitats tècniques i materials suficients que podran participar en les licitacions per a l’adjudicació dels contractes derivats en el marc del SDA, l’objecte de les quals és el subministrament de les llicències informàtiques d’àmbit administratiu, llicències informàtiques per infraestructura de sistemes TIC i subministrament de material informàtic per SUMAR, Serveis Públics d’Acció Social de Catalunya, M.P, S.L.