Formalizada Servicios

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del servei de càtering pels centres de serveis d’atenció integral en l’àmbit rural (SAIAR) i centres de dia de la província de Girona, gestionats per SUMAR, Serveis Públics d’Acció Social de Catalunya MP, SL, mitjançant procediment obert, subjecte a regulació harmonitzada, amb diversos criteris d’adjudicació.

Expediente: 65/2026

Contrato de servicios formalizado por Sumar, serveis públics d'acció social de Catalunya, MP, SL. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 11 meses. Categoría CPV 55521200. Adjudicado el 3 jun 2026 a MES BO COLECTIVIDADES Y CATERING S.L.U. Se recibieron 2 ofertas.

596.385
Presupuesto base
1.554.318
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
55521200
Publicación
4 mar 2026, 18:31
Fecha límite
30 mar 2026, 12:00
Duración
11 meses
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
MES BO COLECTIVIDADES Y CATERING S.L.U
NIF
B42922039
Importe
214.940
Ofertas recibidas
2

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 30 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 3 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:33

Más licitaciones de Sumar, serveis públics d'acció social de Catalunya, MP, SL

Abierta 247/2026

Subministrament d'una plataforma de gestió de formacions destinades al personal de SUMAR

49.284 €

Abierta 238/2026

Servei de càtering en línia freda pel centre de dia de Cardedeu

186.125 €

Abierta 247/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del subministrament d’un portal de gestió de formacions per SUMAR, Serveis Públics d’Acció Social de Catalunya MP, SL, en endavant SUMAR, mitjançant procediment obert simplificat abreujat amb varis criteris d’adjudicació. Constitueix l’objecte del contracte els següents serveis i subministrament: - Subministrament d’una plataforma informàtica de formació per a ús de les persones contractades per SUMAR i que compleixi les especificacions tècniques del plec de clàusules de prescripcions tècniques. - Serveis de suport, manteniment remot correctiu i evolutiu de la plataforma. - Servei d’acció formativa per l’ús de la plataforma

20.535 €

Abierta 238/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del servei d’elaboració, subministrament i lliurament d’àpats (dinars, esmorzars i berenars), destinats al centre de dia de Cardedeu, a la comarca del Vallès Oriental, gestionat per SUMAR

77.552 €

Abierta 345/2023

El present Sistema Dinàmic d’Adquisició (en endavant SDA), té per objecte l’elecció d’empreses amb les capacitats tècniques i materials suficients que podran participar en les licitacions per a l’adjudicació dels contractes derivats en el marc del SDA, l’objecte de les quals és el subministrament de les llicències informàtiques d’àmbit administratiu, llicències informàtiques per infraestructura de sistemes TIC i subministrament de material informàtic per SUMAR, Serveis Públics d’Acció Social de Catalunya, M.P, S.L.