Formalizada Administrativo especial

L’objecte d’aquest contracte és la instal·lació d’una pista de gel per la campanya de Nadal de la ciutat de Lleida, amb els corresponents serveis complementaris.

Expediente: PAT_CON_2025_0005

Contrato de contrato administrativo especial formalizado por Ajuntament de Lleida en Lleida. Categoría CPV 37416000. Adjudicado el 14 nov 2025 a N-ICE SKATING,SL. Se recibió 1 oferta.

4.036
Presupuesto base
8.072
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Contrato menor
CPV principal
37416000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
24 oct 2025, 16:36
Fecha límite
31 oct 2025, 11:00

Adjudicación

Adjudicatario
N-ICE SKATING,SL
NIF
B64049828
Importe
4.036
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Ajuntament de Lleida

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 oct 2025
Anuncio de Pliegos 24 oct 2025
Fin Plazo Presentación 31 oct 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 14 nov 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:25

Mismo sector y zona (37 en Lleida)

En evaluacion 2026/1089

Subministrament, instal·lació i manteniment preventiu de l’equipament del gimnàs municipal de Gessa, Naut Aran.

64.516 €

Adjudicada C/148/2026

Adhesió Acord marc subministrament parcs infantils i mobiliari per a espais públics

39.233 €

En evaluacion 001/2026/5609/I267

Constitueix l’objecte del contracte l’alienació mitjançant subhasta pública de lesmàquines de gimnàs incloses en la relació de la clàusula 2 del present plec, les quals han estat declarades béns no utilitzables, per acord de la Junta de Govern Local, de data 10 de febrer de 2026,de conformitat amb l’article 13 del Decret 336/1988, de 17 d’octubre, pel qual s’aprova el Reglament del patrimoni dels ens locals.

En evaluacion 485/2026

Subministrament, en règim de lloguer, muntatge i desmuntatge, manteniment, servei tècnic i transport d’infraestructura necessària per a les activitats previstes els dies 10, 11 i 12 de juliol a Balaguer

40.400 €

En evaluacion 236/2026

Subministrament i instal·lació de maquinària fitness exterior per a l'ampliació del gimnàs municipal a l'aire lliure de Benavent de Segrià

41.322 €

En evaluacion 461/2026

Subministrament, en règim de lloguer, muntatge i desmuntatge, manteniment, servei tècnic i transport d’infraestructura necessària per a les activitats previstes el dimarts 23 de juny de 2026 a Balaguer

16.900 €

Prevista Subministrament d’uniformitat

Subministrament d’uniformitat per al personal de les explotacions de Trens Turístics i Parc Astronòmic del Montsec d’FGC Turisme

376.394 €

En evaluacion 170/2026

RESTAURACIÓ DE LA BASSA D’AIGUA DE LES PUELLES AL TERME MUNICIPAL D’AGRAMUNT.- L’objecte del projecte és definir les propostes d’actuació que es volen dur a terme sobre l’antiga bassa situada al nucli urbà de les Puelles al terme municipal d’Agramunt per tal de millorar-ne les condicions de seguretat, estabilitat i Estanqueïtat.

101.319 €

Adjudicada 001/2026/2138/I267

Constitueix l’objecte del contracte l’alienació mitjançant subhasta pública de lesmàquines de gimnàs incloses en la relació de la clàusula 2 del present plec, les quals han estat declarades béns no utilitzables, per acord de la Junta de Govern Local, de data 10 de febrer de 2026,de conformitat amb l’article 13 del Decret 336/1988, de 17 d’octubre, pel qual s’aprova el Reglament del patrimoni dels ens locals.

19.265 €

Formalizada 2025/153-6879

L’objecte del present contracte és la realització del disseny, fabricació i subministrament de 150 exemplars d’un joc de taula educatiu en matèria de repoblament i revitalització dels municipis rurals, que la Diputació de Lleida entregarà a les escoles rurals en el marc del programa formatiu RuralForma-T.

21.940 €

Más licitaciones de Ajuntament de Lleida

Abierta SER_OBEA_2026_0014

SERVEI DE MANTENIMENT I CONSERVACIÓ DE LES BASSES NATURALITZADES DE SANTA CECILIA, LES GRANOTES, SEU VELLA I PARC DE L’AIGUA (EXP. SER_OBEA_2026_0014)

46.974 €

Abierta SER_OBEA_2026_0014

La prestació del servei de manteniment i conservació de les basses de: - Santa Cecilia: En el Parc de Santa Cecilia, al nord del Turó de la Seu Vella, per sobre del C/ Camp de Mart. - Seu Vella: En el costat oest del turó de la Seu Vella, per sobre del carrer Darrera Sant Martí. - Les Granotes: Bassa ubicada als Caps Elisis, entre la Font de la Sirena i els Xalet dels Camps Elisis. - Parc de l’Aigua, al costat del C/ Enginyer Santi Companys num 46 i al costat de les instal·lacions de la Brigada de Jardineria. Les actuacions a realitzar consisteixen en: - Control de les algues filamentoses - Manteniment de la vegetació - Reposició de plantació - Manteniment anual de llots i matèria orgànica de fons. - Control de l’aigua

14.038 €

Abierta SER_OBEA_2026_0012_

SERVEIS D'EMBALATGE I DESEMBALATGE, TRANSPORT DE CONCENTRACIÓ I DE DISPERSIÓ, I GESTIÓ DE CORREUS DE L'EXPOSICIÓ CLUB49.LA MODERNITAT VIGILADA (1949-1970) DEL MORERA (SER_OBEA_2026_0012)

43.697 €

Abierta SER_OBE_2026_0015

SERVEIS PER A LA REALITZACIÓ DE MENTORIES PERSONALITZADES I L’EXECUCIÓ D’UN SERVEI DE “CONSULTORI DIGITAL” PER A LA TRANSFORMACIÓ DIGITAL A EMPRESES DEL MUNICIPI DE LLEIDA (Exp. SER_OBE_2026_0015)

28.710 €

Abierta SUB_OBE_2026_0019

CONTRACTE MIXT DEL SUBMINISTRAMENT DE SISTEMES I EQUIPS DE SO I IL.LUMINACIÓ I SERVEIS AUDIOVISUALS I SERVEIS DE PERSONAL TÈCNIC, PER A LA PROGRAMACIO D’ARTS ESCÈNIQUES DEL TEATRE MUNICIPAL DE L’ESCORXADOR DE L’AJUNTAMENT DE LLEIDA. (SUB_OBE_2026_0019)

119.008 €