Formalizada Servicios

L’objecte d’aquest contracte és la contractació d’un servei per la realització de treballs de Coordinació de Seguretat i Salut en la fase d’Execució (CSSEx) de Projectes de Restauració d’Activitats Extractives Abandonades. La prestació d’aquests serveis tindrà en compte tots els aspectes generals que s’estipulen a la normativa vigent, al seu reglament d’aplicació, així com els específics que determini FCSA i/o que es vagin concretant durant el termini de contracte com a resposta a dubtes que puguin anar sorgint.

Expediente: EF01NG-26

Contrato de servicios formalizado por Forestal Catalana, SA. Duración del contrato: 3 meses. Categoría CPV 71317210. Adjudicado el 11 mar 2026 a RAMON CAMPS ROTA. Se recibieron 4 ofertas.

5.882
Presupuesto base
5.882
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
71317210
Publicación
4 mar 2026, 18:32
Fecha límite
10 feb 2026, 15:00
Duración
3 meses

Adjudicación

Adjudicatario
RAMON CAMPS ROTA
NIF
39357103D
Importe
3.823
Ofertas recibidas
4

Organismo contratante

Forestal Catalana, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 10 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 11 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 19 mar 2026, 05:24

Más licitaciones de Forestal Catalana, SA