Adjudicada Suministros

L’objecte d’aquest contracte és la contractació del subministrament en règim d’arrendament, i serveis de transport, muntatge i desmuntatge, per al material divers de la Fira Gastronòmica i Diada del Recapte de la Sénia (2026-2027). El detall i condicions del contracte es defineixen i fixen en el Plec de prescripcions tècniques.

Expediente: 4304450006-2026-0001076

Contrato de suministros adjudicado por Ajuntament de la Sénia en Tarragona. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 39121200. Adjudicado a GRUPO MAESTRAT CARPAS ESPECTACULOS Y EVENTOS SL. Se recibió 1 oferta.

15.900
Presupuesto base
15.900
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
39121200
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
30 mar 2026, 14:04
Fecha límite
16 abr 2026, 01:59
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
GRUPO MAESTRAT CARPAS ESPECTACULOS Y EVENTOS SL
NIF
B12377149
Importe
15.898
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Ajuntament de la Sénia

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 mar 2026
Anuncio de Pliegos 30 mar 2026
Fin Plazo Presentación 16 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 abr 2026, 06:22

Mismo sector y zona (39 en Tarragona)

Abierta 119/2026

L'objecte del contracte és el subministrament de material de marxandatge corporatiu personalitzat, incloses les operacions accessòries d'impressió o gravat, preparació de mostres, embalatge, transport i lliurament. La prestació principal i econòmicament predominant és el subministrament; les tasques de personalització tenen caràcter accessori

31.950 €

Abierta 10271/2026

Subministrament i col·locació de lones per a ombres, compresos a la memòria valorada per a la intervenció a la llar d'infants" les Vimeteres" per a la construcció de pèrgoles

34.871 €

Abierta Compres Exp. 2024/5-G625

Sistema Dinàmic d'Adquisició (SDA) pel subministrament de mobiliari i equipament divers per a l’Ajuntament de Tarragona

En evaluacion P0188Y266

Suministro de nueve (9) carpas plegables serigrafiadas, destinadas a su utilización en dispositivos operativos y eventos en el exterior de la Comandancia de la Guardia Civil de Tarragona, con el fin de garantizar condiciones adecuadas de operatividad, protección y seguridad frente a condiciones meteorológicas adversas

20.408 €

Formalizada CS/AH07/1101473601/26/PNSP

Subministrament de 6 ventiladors per reparar 2 refredadores de clima HUTVC

22.114 €

Adjudicada REU-72/2026

Suministro De Electrodomésticos Para El Colectivo Toam

115 €

En evaluacion X2026016344

Subministrament i l’execució de les obres descrites en el Projecte Bàsic i Executiu per a la renovació de la gespa artificial i obres complementàries al Camp de Futbol núm. 1 i 2 de la Zona Esportiva Municipal de Cambrils

383.290 €

Adjudicada 361.2026.G626

Subministrament de petits electrodomèstics per residències artístiques del departament de Cultura.

610 €

En evaluacion CONSUB-0172/2026

La instal·lació de l’espai d’acollida temporal per a gats de colònia està ubicada al Carrer Cervera, 6 i s’està construint amb l'objectiu d'albergar gats procedents de les colònies municipals de manera temporal. En cap cas es pretén utilitzar per albergar gats ferals de manera permanent. La finalitat d’aquest contracte és garantir l’equipament i mobiliari necessari per posar en funcionament les instal·lacions i garantir el benestar dels gats que s’hi allotgin, així com per a habilitar els diferents espais de treball de l’espai i cobrir altres despeses derivades dels animals de companyia del municipi de Reus a via pública, com són l’alimentació per als gats de colònia, l’aprovisionament de refugi per a aquests i la identificació de les colònies per tal d’informar a la ciutadania sobre les colònies i protegir els individus que les conformen i els seus espais i altres necessitats derivades de les competències municipals en matèria de benestar animal com la identificació dels espais adients per dur a terme les necessitats dels animals de companyia en espais públics.

29.331 €

Adjudicada 216.2026.G626-P2

Subministrament i instal·lació de diferents tipus d’estors per a diverses dependències municipals, incloent en alguns casos la desinstal·lació i retirada d’estors vell que poden comportar actuacions a la paret prèvies a la nova instal·lació.

10.035 €

Más licitaciones de Ajuntament de la Sénia

Abierta 4304450006-2026-0003041

Contracte obert simplificat d'obres de millora, adequació i modernització de la Casa de Cultura

202.300 €

Abierta 4304450006-2026-0003041

L’objecte del contracte és l’execució de les obres de millora, adequació i modernització de la Casa de Cultura, que inclou intervencions a l’espai escènic a l’interior de l’edifici i al seu entorn exterior. El detall i condicions de l’obra es defineixen i fixen en el Projecte que juntament amb aquest Plec de clàusules administratives particulars regirà el contracte.

202.300 €

Abierta 4304450006-2026-0003034

Contracte d'obres obert simplificat de renovació urbanística integral amb criteris de mobilitat sostenible de la sortida nord de la Sénia, dividit en dos lots: Lot 1 (tram Osca-Santander) i Lot 2 (tram Santander-T-1040)

651.720 €

Abierta 4304450006-2026-0003034

Les actuacions inclouen, entre d'altres, la renovació de paviments i itineraris per a vianants, la millora de la seguretat viària, la implantació d'infraestructures de mobilitat sostenible, la renovació de xarxes de serveis urbans, la instal·lació d'enllumenat públic i la urbanització d'espais lliures amb incorporació d'arbrat, jardineria i mobiliari urbà. El detall i condicions de les obres es defineixen i fixen en els Projectes corresponents a cada lot que juntament amb el Plec de clàusules administratives particulars regiran el contracte.

651.720 €

Adjudicada 4304450006-2026-0001211

Contracte obert simplificat de serveis d'organització de les Festes Majors 2026

71.087 €