Formalizada Suministros

L’objecte d’aquest contracte és el subministrament, transport i lliurament dels trofeus per lliurar als equips campió i subcampió en categoria masculina i femenina del Torneig d’Històrics de futbol del Vallès Oriental i guanyador i guanyadora de la Cursa i Caminada contra el càncer de les edicions de l’any 2026 i següents.

Expediente: 2026-18-Sub X2026003958

Contrato de suministros formalizado por Consell Comarcal del Vallès Oriental en Barcelona. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 39298700. Adjudicado el 15 jun 2026 a CAMPIÓ ASSOCIATS, SL. Se recibieron 2 ofertas.

734
Presupuesto base
2.936
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
39298700
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
19 may 2026, 16:04
Fecha límite
3 jun 2026, 12:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
CAMPIÓ ASSOCIATS, SL
NIF
B60327434
Importe
484
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 may 2026
Anuncio de Pliegos 19 may 2026
Fin Plazo Presentación 3 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 15 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 26 jun 2026, 06:23

Mismo sector y zona (39 en Barcelona)

Abierta X2026000784

L’objecte del present contracte és el subministrament de mobiliari d’oficina per moblar nous edificis i espais municipals, per renovar part del mobiliari antic i millorar les condicions dels espais i la reposició necessària per substitució del mobiliari que s’ha fet malbé pel pas del temps. Donada la seva susceptibilitat d’utilització o aprofitament separat per raó de la diferent tipologia de material es proposa dividir el contracte en els següents lots: Lot 1: Mobiliari per a interior d’edificis Lot 2: Mobiliari per a actes i festes

43.364 €

Abierta 001_26001824

L’objecte del contracte és Subministrament mitjançant arrendament, de material d'infraestructures pel desenvolupament d'actes del Districte de Sants-Montjuïc, amb mesures de contractació pública sostenible.

212.544 €

Abierta 904839/26

Contracte administratiu de subministrament consistent en el subministrament del mobiliari d’oficina de l’edifici Z de l’Àrea Metropolitana

36.750 €

Abierta CS/2026031

L’objecte del contracte és el subministrament de 14 estands de fusta per la Fira de Nadal, d’acord amb les característiques indicades en el Plec de Prescripcions Tècniques

9.000 €

Abierta 2026/0012240

Subministraments de productes i material de neteja per a la Gerència de Serveis Residencials d’Estades Temporals i Respir de la Diputació de Barcelona, dividit en 4 lots.

207.101 €

Abierta CU-2026-1430

Subministrament i muntatge d'un sistema de pintes penjants i de prestatgeries cantilever destinats al'emmagatzematge d'obres d'art al magatzem de La Campana a executar durant el 2026

134.000 €

Abierta CU-2026-1417

Subministrament i muntatge de mobiliari a dos edificis del Departament de Cultura (l’Edifici Raval i el Palau Moja)a executar durant el 2026

408.978 €

Abierta CU-2026-1364

Subministrament i instal·lació de mobiliari fet a mida per als nous espais de treball de l'Arxiu Nacional de Calalunya a executar durant el 2026

89.430 €

Abierta CU-2026-1362

Subministrament i muntatge d'un sistema de pintes penjants per l'emmagatzematge d'obres d'art i altres elements similars amb destí l'Arxiu Nacional de Catalunya a executar durant el 2026

78.850 €

Abierta 3110-5793/2026

Aquest contracte té per objecte la realització i lloguer de la decoració ambiental dels carrers i places on se celebrarà la FIRAPASSIÓ, que inclou el transport, muntatge i desmuntatge del material decoratiu, d’acord amb el que estableix l’Informe de Necessitats i Plec de Prescripcions Tècniques (IN+PPT).

12.397 €

Más licitaciones de Consell Comarcal del Vallès Oriental

Abierta 2026-21-S X2026007427

2026-21-S CONTRACTE DE SERVEIS DE LA GESTIÓ I IMPARTICIÓ DE DETERMINADA FORMACIÓ INCLOSA EN EL I PLA INTERN DE FORMACIÓ DEL CONSELL COMARCAL DEL VALLÈS ORIENTAL

120.919 €

Abierta 2026-24-S X2026007440

2026-24-S CONTRACTE DEL SERVEI D’ELABORACIÓ D’UN CENS DE CONDICIONS D’URBANITZACIÓ, ACCESSIBILITAT I MOBILITAT DELS POLÍGONS D’ACTIVITAT ECONÒMICA DEL VALLÈS ORIENTAL

25.000 €

Abierta 2026-24-S X2026007440

L’objecte del contracte és l’elaboració d’un cens de les condicions d’urbanització, mobilitat i accessibilitat dels Polígons d’Activitat Econòmica del Vallès Oriental. Aquest cens d’infraestructura consisteix en l’actualització de les dades del primer cens realitzat el 2021, incloent una diagnosi i un treball de camp i amb la incorporació de mecanismes de participació que garanteixin les aportacions del personal tècnic municipal, sindicats i patronals que formen part del grup de treball de PAE de la Taula Vallès Oriental Avança (TVOA)

25.000 €

Abierta 2026-21-S X2026007427

L’objecte d’aquest contracte és la realització de determinades accions formatives incloses en el I Pla intern de formació del Consell Comarcal del Vallès Oriental així com de les actuacions necessàries per a la gestió integral de les activitats incloses.

100.765 €

Abierta 2026-14-S X2026002873

1. L’objecte d’aquest sistema dinàmic d’adquisició, en endavant SDA, és el servei de transport escolar a la comarca del Vallès Oriental per a la consecució dels següents objectius: a) Seleccionar les persones físiques o jurídiques que podran prestar el servei de transport escolar. b) Fixar les condicions generals d’adjudicació i execució a què s’hauran d’ajustar els contractes específics del SDA. 2. El servei de transport escolar del Vallès Oriental té com a finalitat el desplaçament a un centre, públic o privat concertat, ordinari o d’educació especial d’aquells alumnes que no tenen oferta educativa del seu nivell en el municipi de residència i s’han d’escolaritzar fora del seu municipi i d’aquells alumnes que tot i tenir oferta educativa del seu nivell en el municipi de residència, per motius de dispersió o per circumstàncies especials, és aconsellable desplaçar-los. Així mateix, els alumnes d’ensenyaments postobligatoris no universitaris poden fer ús del servei de transport escolar del Vallès Oriental en funció de la disponibilitat de places lliures.