En evaluacion Suministros

L’objecte d’aquest contracte és el subministrament per lots d’electrodomèstics i equips auxiliars per la llar i la cuina per als centres gestionats per SUMAR, Serveis Públics d’Acció Social de Catalunya MP, SL,

Expediente: 203/2026

Contrato de suministros en evaluación por Sumar, serveis públics d'acció social de Catalunya, MP, SL. Lote 1. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 39710000.

40.767
Presupuesto base
97.841
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
39710000
Publicación
29 jun 2026, 18:00
Fecha límite
15 jul 2026, 12:00
Duración
1 año
Lote
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 jun 2026
Anuncio de Pliegos 29 jun 2026
Fin Plazo Presentación 15 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 06:22

Más licitaciones de Sumar, serveis públics d'acció social de Catalunya, MP, SL

Abierta 247/2026

Subministrament d'una plataforma de gestió de formacions destinades al personal de SUMAR

49.284 €

Abierta 238/2026

Servei de càtering en línia freda pel centre de dia de Cardedeu

186.125 €

Abierta 247/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del subministrament d’un portal de gestió de formacions per SUMAR, Serveis Públics d’Acció Social de Catalunya MP, SL, en endavant SUMAR, mitjançant procediment obert simplificat abreujat amb varis criteris d’adjudicació. Constitueix l’objecte del contracte els següents serveis i subministrament: - Subministrament d’una plataforma informàtica de formació per a ús de les persones contractades per SUMAR i que compleixi les especificacions tècniques del plec de clàusules de prescripcions tècniques. - Serveis de suport, manteniment remot correctiu i evolutiu de la plataforma. - Servei d’acció formativa per l’ús de la plataforma

20.535 €

Abierta 238/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del servei d’elaboració, subministrament i lliurament d’àpats (dinars, esmorzars i berenars), destinats al centre de dia de Cardedeu, a la comarca del Vallès Oriental, gestionat per SUMAR

77.552 €

Abierta 345/2023

El present Sistema Dinàmic d’Adquisició (en endavant SDA), té per objecte l’elecció d’empreses amb les capacitats tècniques i materials suficients que podran participar en les licitacions per a l’adjudicació dels contractes derivats en el marc del SDA, l’objecte de les quals és el subministrament de les llicències informàtiques d’àmbit administratiu, llicències informàtiques per infraestructura de sistemes TIC i subministrament de material informàtic per SUMAR, Serveis Públics d’Acció Social de Catalunya, M.P, S.L.