Formalizada Suministros

L’objecte d’aquest contracte és el subministrament mitjançant compra de 50 unitats de arma curta marca HK model SFP9 o equivalent i el seus accessoris els quals s’agruparan en unitats bàsiques de subministre (UBS), les quals constaran dels següents components: • Pistola semiautomatica marca HK model SFP9 9x19 mmo equivalent • Maletí de transport • 2 carregadors • Manual d’usuari • Kit de neteja • Funda de seguretat

Expediente: CONSUB-0406/2025

Contrato de suministros formalizado por Ajuntament de Reus en Tarragona. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 35300000. Adjudicado el 20 feb 2026 a UNIFORMIDAD Y SUMINISTROS DE PROTECCION SL. Se recibió 1 oferta.

35.000
Presupuesto base
42.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
35300000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:36
Fecha límite
29 ene 2026, 00:59
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
UNIFORMIDAD Y SUMINISTROS DE PROTECCION SL
NIF
B82940040
Importe
35.000
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Reus

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 29 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 20 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 22:32

Mismo sector y zona (35 en Tarragona)

Formalizada 2602/2025

Vestuari per a la brigada de l’Ajuntament de la Pobla de Mafumet.

92.352 €

Adjudicada Compres Exp. 287.2026.G626-P2

Contracte específic,cat. 1 Vestuari i equipament per la Guàrdia Urbana delSDA de vestuari de l'Ajuntament de Tarragona pel subministrament de polos de màniga curta i màniga llarga, components de la uniformitat de la Guàrdia Urbana de Tarragona.

30.500 €

Anulada C038_26

L'objecte del present contracte és el subministrament i els serveis associats (instal·lació, connexió i posada en marxa local) del nou sistema de seguretat de l’EDAR de Tarragona Nord, incloent el desmuntatge de les instal·lacions obsoletes. Es defineix com a Contracte Mixt, essent la prestació principal el subministrament d’equips, d'acord amb les característiques i condicions fixades al Plec de Prescripcions Tècniques regulador d’aquest contracte.

20.926 €

Adjudicada 3507/2026

Adhesió de l’Ajuntament a l’Acord marc de subministrament d’uniformitat policial i adjudicació del contracte basat pel subministrament dels elements adscrits al lot 1 i 2 de l'ACM.

24.984 €

Adjudicada Compres. Exp. 929.2025.G626-P2

Contracte específic per adquisició de vestuari (pantalons amb proteccions, mitjons i samarretes interiors màniga llarga), components de la uniformitat de la Guàrdia Urbana de Tarragona mitjançant Sistema Dinàmic d'Adquisició de Vestuari, Lot 1

38.724 €

Adjudicada Compres. Exp. 928/2025-G626 (P2)

Contracte específic pel subministrament de 220 conjunts d'armilles antibales de protecció individual (bossa de transport, paquets balístics per espatlles, frontal i esquena, una funda interior i una funda exterior) i de 55 fundes exteriors per reposició en cas de deteriorament, pels agents de la Guàrdia Urbana, mitjançant Sistema Dinàmic d'Adquisició de Vestuari, Lot 1

135.083 €

En evaluacion 07-2026

Servicio de lavandería y alquiler de la ropa laboral del personal de SIRUSA

58.000 €

Formalizada CBA979/2026

Compra Directa De Arco Detector De Metales (Subdelegacion Del Gobierno En Tarragona)

2.845 €

Adjudicada REU-28/2026

Suministro De Cuatro Reguladores M1 Compatible Con Las Máscaras Msa G1 Con Conector Tipo Ps-Maxx Y Volante Adaptador De La Conexión Ps-Maxx A M45X3

1.600 €

Formalizada Compres Exp.175/2026 G626

Subministrament, per lots, d’armes curtes de dotació i accessoris, fundes de seguretat per a armes, cartutxeria i accessoris varis per a realitzar les pràctiques de tir reglamentàries, amb destinació a la Guàrdia Urbana de Tarragona.

46.003 €

Más licitaciones de Ajuntament de Reus

Abierta CONSER-0236/2026

L’objecte de la present licitació és la contractació dels serveis corresponents a l’establert a l’apartat 2.1.1 del projecte i plec tècnic del ‘’PROJECTE REUS SMART MOBILITY AND SECURITY’’, que són les facultats, serveis i responsabilitats del control de l'execució durant la fase d’implantació del projecte estimat en 4 mesos següents: - Desenvolupar les tasques de control de l’execució i correcta realització del «PROJECTE REUS SMART MOBILITY AND SECURITY», i sobre la forma i condicions en què s’haurà d’executar la implantació de cada unitat del projecte. Serà responsabilitat seva la direcció i supervisió de tots els treballs executats, ja sigui directament o mitjançant els seus representants, exercint una autoritat tècnica completa i indiscutible, fins i tot en aquells aspectes no contemplats explícitament, i en relació tant amb les persones com amb els mitjans materials implicats. - Totes les instal·lacions compreses en la implantació del projecte s’executaran conforme als terminis aprovats i a les instruccions emeses pel control de l’execució, que resoldrà les qüestions relatives a la interpretació de terminis i condicions d’execució, proporcionant al contractista tota la informació necessària per garantir el correcte desenvolupament de la implantació del projecte. - Abans de l’inici d’implantació del projecte, es durà a terme el seu replanteig en tots els aspectes, amb la presència del control d’execució i del contractista o les persones en qui deleguin, aixecant-se l’acta corresponent que en deixarà constància formal. - Haurà de realitzar totes les actes i certificacions necessàries: acta de replanteig inicial, actes d’execució, certificacions mensuals o documents acreditatius de la prestació realitzada, etc. Addicionalment també haurà de realitzar les tasques previstes en el Plec de Clàusules Administratives Particulars.

10.500 €

Abierta CONSER-0236/2026

Servei de control de l’execució de la implantació del «projecte Reus Smart Mobility and Security» de sistemes de lectors de matrícula pel control i millora de mobilitat sostenible i la seguretat viària.

10.500 €

Abierta CONOBR-0215/2026

Obres de reforma de la casa dels mestres

95.961 €

Abierta CONOBR-0215/2026

El present contracte d'obres públiques té per objecte l’execució de les obres descrites en els projectes següents: - «Projecte de millora del bany, paviment i acabat de parets d’habitatge en planta baixa. Passeig Mata, 3, escala A, baixos 2a – 43202 Reus» i «Projecte de reforma del bany, cuina i instal·lació elèctrica en planta primera. Passeig Mata, 3, escala A, 1r 2a-43202 Reus», aprovats inicialment per Decret de la Regidora delegada de l’Àrea d’Urbanisme i Habitatge, de data 9 d’abril de 2026 i esdevinguts aprovats amb caràcter definitiu en data 11 de maig de 2026. - «Projecte de reparacions puntuals de coberta i fusteries exteriors en edifici plurifamiliar d’habitatge per a lloguer social (Passeig Mata nº 3 – 43202 Reus)», aprovat inicialment per Decret de la Regidora delegada de l’Àrea d’Urbanisme i Habitatge, de data 10 d’abril de 2026 i esdevingut aprovat amb caràcter definitiu en data 12 de maig de 2026. - «Projecte d’arranjament d’instal·lació general de sanejament en edifici plurifamiliar d’habitatge per a lloguer social al Passeig Mata núm. 3 de Reus», aprovat inicialment per Decret de la Regidora delegada de l’Àrea d’Urbanisme i Habitatge, de data 26 de febrer de 2026 i esdevingut aprovat amb caràcter definitiu en data 27 d’abril de 2026.

87.237 €

Abierta M-318

Transmissió de l’autorització núm. 60448

10.000 €