En evaluacion Suministros

L'objecte d'aquest contracte és el subministrament, la distribució i el manteniment de l'equipament d'autoprotecció per al personal funcionari de servei interior dels centres penitenciaris de Catalunya. En concret, el manteniment implica la reparació, reposició i neteja de les diverses peces que composen els equips d'autoprotecció i inclou qualsevol actuació per a mantenir en perfecte estat qualsevol dels elements i/o reparar-los.

Expediente: JU-2026-15

Contrato de suministros en evaluación por Departament de Justícia, Drets i Memòria. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 7 meses. Categoría CPV 35113000.

779.310
Presupuesto base
1.067.932
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
35113000
Publicación
17 mar 2026, 15:18
Fecha límite
20 abr 2026, 16:00
Duración
7 meses

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 mar 2026
Anuncio de Pliegos 17 mar 2026
Fin Plazo Presentación 20 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:28

Más licitaciones de Departament de Justícia, Drets i Memòria