Formalizada Suministros

L’objecte d’aquest contracte és el subministrament i instal·lació dels equips per la substitució del sistema de climatització de l’edifici del Departament d’Educació de l’Ajuntament de Lleida, on s’inclou el desmuntatge, subministrament, instal·lació dels sistemes de climatització i adequació de la resta d’elements i configuració al BMS de l’ajuntament i les legalitzacions de les instal·lacions a càrrec de l’empresa adjudicatària. En el projecte es descriuen les actuacions i especificacions tècniques per a dur a terme la substitució del sis-tema de climatització d’Educació. La documentació tècnica generada durant el contracte serà propietat de l’Ajuntament de Lleida.

Expediente: SUB_OBE_2025_0101-NGEU

Contrato de suministros formalizado por Ajuntament de Lleida en Lleida. Duración del contrato: 105 días. Categoría CPV 42512300. Adjudicado el 11 ago 2025 a ENGIBAR SL. Se recibieron 2 ofertas.

100.339
Presupuesto base
105.356
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
42512300
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:38
Fecha límite
2 abr 2025, 12:00
Duración
105 días

Adjudicación

Adjudicatario
ENGIBAR SL
NIF
B06987143
Importe
89.900
Ofertas recibidas
2

Organismo contratante

Ajuntament de Lleida

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 2 abr 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 11 ago 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 17:46

Mismo sector y zona (42 en Lleida)

Abierta 001/2026/7202/I266

L’objecte del present contracte és el subministrament i instal·lació de la climatització de la Biblioteca Pública de Tàrrega, mitjançant la substitució dels equips existents per nous sistemes d’alta eficiència energètica, concretament el subministrament de 6 equips independents segons les disposicions previstes a la pàg. 20 i ss del projecte

209.081 €

Abierta 1087/2026

El objeto del presente contrato es la sustitución integral de las cadenas difusoras existentes y de todos sus elementos asociados del sistema de aireación en la primera laguna aireada de la Estación Depuradora de Aguas Residuales (EDAR) de Montferrer.

335.900 €

Adjudicada GSS-2026-461

Subministrament, instal·laciói posada en marxa d'unsistema de tractament d'aigua per osmosi inversa per a hemodiàliside l'Hospital Comarcal del Pallars (HCP), gestionat per l'empresa Pública Gestió de Serveis Sanitaris (GSS).

155.380 €

Adjudicada 1078/2026

Subministrament i instal·lació d’una tanca, senyalització i dos compactadors per a la deixalleria de Tremp.

43.994 €

Adjudicada 117/2026

Subministrament, transport, instal·lació, posada en marxa i formació de la maquinària de fleca, brioixeria i pastisseria prevista al projecte municipal de creació de l’Obrador Compartit de Torrebesses.

119.835 €

En evaluacion 2026/ETSAE0327/00004276E

Suministro Material Inventariable AGBS 01 26

20.661 €

En evaluacion 007/2026/56/XA13

És objecte del present contracte el subministrament, en règim de lloguer, d’aparells d’aire condicionat durant la celebració de la Fira de Teatre al Carrer de Tàrrega així com al seva instal·lació i desinstal·lació d’acord amb les necessitats relacionades en el plec de prescripcions tècniques.

34.800 €

Adjudicada 2024/142

Subministrament de màquina forestal d’estellar de fusta biotrituradora autònoma remolcable pel manteniment de parcs, jardins, zones verdes i dels marges dels camins del municipi per a fer el manteniment dels camins rurals i senders

28.206 €

Formalizada 131/2026

Suministro de una máquina volteadora de compost para la planta de compostaje de La Seu d'Urgell

285.550 €

Formalizada EASCS/2026/02

Contractació del subministrament, instal·lació i posada en marxa d’una reixa de desbast a l’estació de bombament d’aigües residuals (“EBAR”) Nord, gestionada per l’Empresa d’Aigües i Serveis de Cervera i la Segarra, S.L.

64.722 €

Más licitaciones de Ajuntament de Lleida

Abierta SER_OBEA_2026_0014

SERVEI DE MANTENIMENT I CONSERVACIÓ DE LES BASSES NATURALITZADES DE SANTA CECILIA, LES GRANOTES, SEU VELLA I PARC DE L’AIGUA (EXP. SER_OBEA_2026_0014)

46.974 €

Abierta SER_OBEA_2026_0014

La prestació del servei de manteniment i conservació de les basses de: - Santa Cecilia: En el Parc de Santa Cecilia, al nord del Turó de la Seu Vella, per sobre del C/ Camp de Mart. - Seu Vella: En el costat oest del turó de la Seu Vella, per sobre del carrer Darrera Sant Martí. - Les Granotes: Bassa ubicada als Caps Elisis, entre la Font de la Sirena i els Xalet dels Camps Elisis. - Parc de l’Aigua, al costat del C/ Enginyer Santi Companys num 46 i al costat de les instal·lacions de la Brigada de Jardineria. Les actuacions a realitzar consisteixen en: - Control de les algues filamentoses - Manteniment de la vegetació - Reposició de plantació - Manteniment anual de llots i matèria orgànica de fons. - Control de l’aigua

14.038 €

Abierta SER_OBEA_2026_0012_

SERVEIS D'EMBALATGE I DESEMBALATGE, TRANSPORT DE CONCENTRACIÓ I DE DISPERSIÓ, I GESTIÓ DE CORREUS DE L'EXPOSICIÓ CLUB49.LA MODERNITAT VIGILADA (1949-1970) DEL MORERA (SER_OBEA_2026_0012)

43.697 €

Abierta SER_OBE_2026_0015

SERVEIS PER A LA REALITZACIÓ DE MENTORIES PERSONALITZADES I L’EXECUCIÓ D’UN SERVEI DE “CONSULTORI DIGITAL” PER A LA TRANSFORMACIÓ DIGITAL A EMPRESES DEL MUNICIPI DE LLEIDA (Exp. SER_OBE_2026_0015)

28.710 €

Abierta SUB_OBE_2026_0019

CONTRACTE MIXT DEL SUBMINISTRAMENT DE SISTEMES I EQUIPS DE SO I IL.LUMINACIÓ I SERVEIS AUDIOVISUALS I SERVEIS DE PERSONAL TÈCNIC, PER A LA PROGRAMACIO D’ARTS ESCÈNIQUES DEL TEATRE MUNICIPAL DE L’ESCORXADOR DE L’AJUNTAMENT DE LLEIDA. (SUB_OBE_2026_0019)

119.008 €