Formalizada Suministros

L’objecte d’aquest contracte és el servei del manteniment i suport del programa informàtic de gestió econòmica i tècnica del SAD “GESAD”. L’objecte del contracte inclou el funcionament i actualitzacions periòdiques del programari i el subministrament de diverses llicències associades al seu ús. o 50 llicències de GESAD Cloud+ o Quota de suport sistema de fitxatge o 560 llicències de GESAD Mobility auxiliars o 35 llicències de GESAD Mobility coordinadors o 15 llicències de GESAD Extranet o API d'integració GESAD amb programari de tercers o Accés a webinars de formació i actualització sobre GESAD o Cursos sobre temes específics i d’iniciació a GESAD (teleformació i formació en viu) Les especificacions tècniques es troben descrites i detallades en el Plec de Prescripcions tècniques.

Expediente: 366/2025

Contrato de suministros formalizado por Sumar, serveis públics d'acció social de Catalunya, MP, SL. Procedimiento negociado con publicidad. Duración del contrato: 3 años. Categoría CPV 30211300. Adjudicado el 4 feb 2026 a TREVENQUE SISTEMAS DE INFORMACION S.L. Se recibió 1 oferta.

258.516
Presupuesto base
517.032
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
30211300
Publicación
4 mar 2026, 18:49
Fecha límite
22 dic 2025, 11:00
Duración
3 años

Adjudicación

Adjudicatario
TREVENQUE SISTEMAS DE INFORMACION S.L
NIF
B18316828
Importe
255.885
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 22 dic 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 4 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 18:06

Más licitaciones de Sumar, serveis públics d'acció social de Catalunya, MP, SL

Abierta 247/2026

Subministrament d'una plataforma de gestió de formacions destinades al personal de SUMAR

49.284 €

Abierta 238/2026

Servei de càtering en línia freda pel centre de dia de Cardedeu

186.125 €

Abierta 247/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del subministrament d’un portal de gestió de formacions per SUMAR, Serveis Públics d’Acció Social de Catalunya MP, SL, en endavant SUMAR, mitjançant procediment obert simplificat abreujat amb varis criteris d’adjudicació. Constitueix l’objecte del contracte els següents serveis i subministrament: - Subministrament d’una plataforma informàtica de formació per a ús de les persones contractades per SUMAR i que compleixi les especificacions tècniques del plec de clàusules de prescripcions tècniques. - Serveis de suport, manteniment remot correctiu i evolutiu de la plataforma. - Servei d’acció formativa per l’ús de la plataforma

20.535 €

Abierta 238/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del servei d’elaboració, subministrament i lliurament d’àpats (dinars, esmorzars i berenars), destinats al centre de dia de Cardedeu, a la comarca del Vallès Oriental, gestionat per SUMAR

77.552 €

Abierta 345/2023

El present Sistema Dinàmic d’Adquisició (en endavant SDA), té per objecte l’elecció d’empreses amb les capacitats tècniques i materials suficients que podran participar en les licitacions per a l’adjudicació dels contractes derivats en el marc del SDA, l’objecte de les quals és el subministrament de les llicències informàtiques d’àmbit administratiu, llicències informàtiques per infraestructura de sistemes TIC i subministrament de material informàtic per SUMAR, Serveis Públics d’Acció Social de Catalunya, M.P, S.L.