Formalizada Suministros

L’objecte d’aquest contracte és el servei de manteniment, suport tècnic, consultoria funcional i tècnica, desenvolupaments evolutius i implantació de nous centres de treball del sistema de gestió de recursos humans INTEGRHO, així com el subministrament de les llicències dels mòduls, utilitzats per SUMAR, Serveis Públics d’Acció Social de Catalunya MP, SL, mitjançant procediment negociat sense publicitat, ambdiversos criteris d’adjudicació.

Expediente: PNSP 92/2026

Contrato de suministros formalizado por Sumar, serveis públics d'acció social de Catalunya, MP, SL. Procedimiento negociado con publicidad. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 48219300. Adjudicado el 3 jul 2026 a SD WORX SPAIN. Se recibió 1 oferta.

147.120
Presupuesto base
600.811
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
48219300
Publicación
3 jul 2026, 16:04
Fecha límite
5 may 2026, 12:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
SD WORX SPAIN
NIF
B93375822
Importe
147.120
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 3 jul 2026
Anuncio de Pliegos 3 jul 2026
Fin Plazo Presentación 5 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 3 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 jul 2026, 06:22

Más licitaciones de Sumar, serveis públics d'acció social de Catalunya, MP, SL

Abierta 247/2026

Subministrament d'una plataforma de gestió de formacions destinades al personal de SUMAR

49.284 €

Abierta 238/2026

Servei de càtering en línia freda pel centre de dia de Cardedeu

186.125 €

Abierta 247/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del subministrament d’un portal de gestió de formacions per SUMAR, Serveis Públics d’Acció Social de Catalunya MP, SL, en endavant SUMAR, mitjançant procediment obert simplificat abreujat amb varis criteris d’adjudicació. Constitueix l’objecte del contracte els següents serveis i subministrament: - Subministrament d’una plataforma informàtica de formació per a ús de les persones contractades per SUMAR i que compleixi les especificacions tècniques del plec de clàusules de prescripcions tècniques. - Serveis de suport, manteniment remot correctiu i evolutiu de la plataforma. - Servei d’acció formativa per l’ús de la plataforma

20.535 €

Abierta 238/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del servei d’elaboració, subministrament i lliurament d’àpats (dinars, esmorzars i berenars), destinats al centre de dia de Cardedeu, a la comarca del Vallès Oriental, gestionat per SUMAR

77.552 €

Abierta 345/2023

El present Sistema Dinàmic d’Adquisició (en endavant SDA), té per objecte l’elecció d’empreses amb les capacitats tècniques i materials suficients que podran participar en les licitacions per a l’adjudicació dels contractes derivats en el marc del SDA, l’objecte de les quals és el subministrament de les llicències informàtiques d’àmbit administratiu, llicències informàtiques per infraestructura de sistemes TIC i subministrament de material informàtic per SUMAR, Serveis Públics d’Acció Social de Catalunya, M.P, S.L.