Adjudicada Servicios

L'objecte d'aquest contracte és el de dotar d’un control de qualitat extern a les obres executades dins de l’àmbit del Departament de Renovacions i Reposicions d’ATL per tal que serveixi de contrast.

Expediente: 2025OASE0212

Contrato de servicios adjudicado por Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL). Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 71630000. Adjudicado a Geotècnia i Control de Qualitat, S.A. Se recibieron 5 ofertas.

56.430
Presupuesto base
56.430
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
71630000
Publicación
4 mar 2026, 18:36
Fecha límite
2 feb 2026, 14:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
Geotècnia i Control de Qualitat, S.A
NIF
A64067648
Importe
52.988
Ofertas recibidas
5

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 2 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 18 mar 2026, 05:24

Más licitaciones de Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL)