Adjudicada Servicios

L'objecte d'aquest contracte consisteix en la prestació dels serveis de lloguer d'instal·lacions i de motocicletes, incloses el combustible i les avaries que puguin sorgir, així com dels materials de protecció per a motoristes, per a la formació de conducció de motocicletes adreçats a l'alumnat de l'Escola de Policia de Catalunya de l'Institut de Seguretat Pública de Catalunya i desenvolupats en el marc de la formació per a l'especialització del Curs de trànsit, en unes instal·lacions adequades i segures.

Expediente: ISPC-2026-303

Contrato de servicios adjudicado por Institut de Seguretat Pública de Catalunya. Procedimiento abierto. Categoría CPV 80520000. Adjudicado a TÈCNIQUES DE CONDUCCIÓ I CONTROL S.L.. Se recibió 1 oferta.

154.496
Presupuesto base
154.496
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
80520000
Publicación
2 jun 2026, 12:04
Fecha límite
18 jun 2026, 01:59

Adjudicación

Adjudicatario
TÈCNIQUES DE CONDUCCIÓ I CONTROL S.L.
NIF
B43693944
Importe
150.688
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 jun 2026
Anuncio de Pliegos 2 jun 2026
Fin Plazo Presentación 18 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 06:22

Más licitaciones de Institut de Seguretat Pública de Catalunya

Abierta ISPC-2026-347

L’objecte del present contracte és establir les condicions que han de regir el subministrament de material d’escalada pels cursos de formació de rescat en alçada realitzats, impartits per l’Escola de Bombers, Protecció Civil i Agents Rurals de Catalunya, de l’Institut de Seguretat Pública de Catalunya. Aquest material és essencial per garantir el correcte desenvolupament de la formació pràctica.

58.618 €

Abierta ISPC-2026-347

Subministrament de material d’escalada pels cursos de formació de rescat en alçada impartits per a l'EBPCARC de l’Institut de Seguretat Pública de Catalunya

92.870 €

Abierta ISPC-2027-1

Redacció del projecte bàsic i executiu per la reordenació del circuït de motocicletes per a convertir-lo en una àrea de formació i pràctiques de l'Institut de Seguretat Pública de Catalunya

246.400 €

Abierta ISPC-2027-1

El objeto de este contrato es la prestación del servicio de redacción del proyecto básico y ejecutivo para la reordenación del actual circuito de motocicletas, con el fin de convertirlo en un área de formación y prácticas del Institut de Seguretat Pública de Catalunya. El alcance del proyecto incluirá los siguientes espacios: - Zona de prácticas de excarcelación - área de aquaplanning - área de formación para cinco secciones para policías y para tres secciones de bomberos - Zona para hacer prácticas de esposamiento - Zona de río para formación y prácticas de los agentes rurales - Zona de aparcamiento - Zona de aparcamiento de bicicletas y patinetes eléctricos con punto de recarga eléctrica El proyecto tendrá que mantener la misma estructura indicada por infraestructuras.cat en el contenido de planos, capas, etc, Las indicaciones están publicadas en su perfil del contratante: PLIEGO DE PRESCRIPCIONES PARA LA ASISTENCIA TECNICA EN LA REDACCIÓN DE PROYECTOS DE EDIFICACIÓN

246.400 €

Abierta ISPC-2026-99

Redacció del Projecte Bàsic i Executiu i Direcció Facultativa per la reforma de la planta baixa de l'Edifici C de l'ISPC

98.000 €