En evaluacion Servicios

Lloguer i manteniment de les fonts d'aigua de xarxa filtrada ubicades en les dependències municipals de l'Ajuntament de Sant Cugat del Vallès, incloent el subministrament dels equips, el manteniment preventiu i correctiu, la higienització periòdica, la substitució de filtres i consumibles i l'assistència tècnica necessària per garantir-ne el correcte funcionament.

Expediente: 4441/2026

Contrato de servicios en evaluación por Ajuntament de Sant Cugat del Vallès en Barcelona. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 42912300.

18.451
Presupuesto base
44.283
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
42912300
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
3 ago 2026, 16:04
Fecha límite
18 ago 2026, 14:00
Duración
2 años

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 3 ago 2026
Anuncio de Pliegos 3 ago 2026
Fin Plazo Presentación 18 ago 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 20 ago 2026, 06:22

Mismo sector y zona (42 en Barcelona)

Abierta 2026/0023581

Subministrament de dos carretons elèctrics retràctils amb càmera destinats a les naus logístiques 8 i 9 de la Diputació de Barcelona ubicades al Pont de Vilomara i Rocafort.

90.000 €

Abierta OTU/2026/219

L'objecte del contracte és el subministrament, mitjançant la modalitat de compra, d'un carretó elevador tèrmic destinat al Servei de Logística de l'Ajuntament de Sabadell

59.917 €

Abierta 2026OB0016

L’objecte del present contracte són les obres per l’execució de la instal·lació del sistema nou de climatització per la zona del sector planta de MERCABARNA-FLOR, situat a Sant Boi de Llobregat.

291.316 €

Abierta OTU/2026/338

Subministrament i instal·lació de nous equips de filtratge de la sala de bombes Nord del Parc Catalunya per substituir els quatre filtres instal·lats des dels inicis del parc, que han deixat de funcionar, i que són necessaris pel correcte filtratge de les aigües del llac.

112.476 €

Abierta CONTR/2026/0000000406

Suministro, instalación, puesta en servicio y mantenimiento de una instalación de lavado de trenes al paso y retirada del actual lavador de la línea Barcelona-Vallès de los Ferrocarriles de la Generalitat de Cataluña (Ref: PO105/26)

650.000 €

Abierta AEP/AGI/Contractació/2026/56 -8/2026/CSUBM

Subministrament, mitjançant la modalitat d’arrendament sense opció de compra, de dos vehicles elèctrics compartits entre la ciutadania i el personal municipal de l’Ajuntament de Viladecans, així com el servei per a la implantació, gestió i manteniment dels vehicles (aplicació mòbil, software i manteniment), amb mesures de contractació pública sostenible.

54.100 €

Abierta 34529/2026

Subministrament, instal·lació, configuració, programació i posada en funcionament d'un nou sistema de control d'accessos de tecnologia ATS per l'equipament de l'Ajuntament de Sant Cugat i sala Canigó, situat a la plaça de la Vila, núm.1 de Sant Cugat del Vallès i l'equipament de la Policia Local, situat a la plaça de la Vila núm. 2 de Sant Cugat del Vallès, ubicats al mateix edifici.

20.324 €

Abierta 4/2026

Subministrament, instal·lació i manteniment, mitjançant la modalitat d’arrendament financer sense opció de compra, d’una estació autoportant de nanofiltració per a Interhospitalia2 A.I.E.

67.200 €

Abierta 046-26

Sistema de control domòtic KNX BMS per a l'edifici del BCIN

22.500 €

Abierta 2026-03022

Suministro e instalacion de un puente grua de 2 tn. para la bm barcelona can tunis

29.799 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Cugat del Vallès

Abierta 17079/2026

Obres per la instal·lació de carregadors intel·ligents per la flota municipal en el pàrquing de l'Ajuntament

249.217 €

Abierta 17079/2026

L’objecte del contracte consisteix en l’execució de les obres necessàries per a la instal·lació d’una infraestructura de recàrrega de vehicles elèctrics (IRVE) al pàrquing municipal de l’edifici de l’Ajuntament de Sant Cugat del Vallès, situat a la Plaça de la Vila, 1. Les obres inclouen la instal·lació de 30 estacions de recàrrega amb un total de 54 preses en corrent altern, l’execució de les canalitzacions, cablejats, sistemes de protecció, connexió al quadre elèctric existent, així com totes les actuacions auxiliars necessàries per al correcte funcionament de la instal·lació

207.681 €

Abierta 10059/2026

Direcció d'obra i coordinació de seguretat i salut per a les obres d'ampliació del pont sobre els FGC i sistema de rampa i escales de connexió entre el camí de Can Gatxet i la carretera de Vallvidrera. Raons que ho justifiquen: - Pas insuficient per a vianants en el tram central de ponts adjacents o en continuïtat sobre Can Gatxet i els FGC. Només existeix a un costat (est) i d'una dimensió de poc més d’1 metre. A la banda oposada només hi ha el voral. - Absència d’espai per al futur carril per a bicicletes, ara inexistent. D'altra banda, contextualitzat en un procés de consolidació general de xarxa ciclista al municipi. - Manca de connexió adaptada entre Can Gatxet i la carretera de Vallvidrera. Els dos nivells només resten connectats per unes escales al límit normatiu.

52.064 €

Abierta 10059/2026

Direcció d'obra i coordinació de seguretat i salut de les obres d'ampliació del pont sobre els FGC i sistema de rampa i escales de connexió entre el camí de Can Gatxet i la carretera de Vallvidrera

62.477 €

Abierta 31878/2025

Servei de redacció del projecte bàsic i executiu i direcció de les obres d'arranjament del barri de l'Eixample

156.856 €