Formalizada Suministros

Lloguer equips d'impressió i multifunció

Expediente: X2025000081

Acord marc de subministrament d’equips d’impressió i\nde multifunció, en les modalitats de compra i arrendament, amb destinació a les entitats locals de\nCatalunya,

3.386
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
11 jul 2025, 11:00

Organismo contratante

Consorci Centre d'Acolliment i Serveis Socials 'la Sopa'

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 11 jul 2025
Anuncio de Pliegos 11 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 7 jul 2025
Anuncio de Formalización 11 jul 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08