En evaluacion Suministros

Lloguer d'equips d'il·luminació per a les produccions

Expediente: 2606AM05

Lloguer dels mitjans necessaris per al subministrament d'equips d'il·luminació que inclouran l'equipament material i la seva operació tècnica. La contractació es realitzarà en la modalitat d'acord marc amb un màxim de cinc adjudicataris per lot sempre que sigui possible. Inclou 2 lots: - Lot 1: Il·luminació espectacular robotitzada. - Lot 2: Il·luminació convencional.

6.500.000
Presupuesto base
4.000.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
6 jul 2026, 10:00

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 6 jul 2026
Anuncio de Pliegos 6 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 12:13

Más licitaciones de Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA)

En la misma provincia (Barcelona)