Adjudicada Servicios

Lloguer d’equips de vídeo, so i il·luminació, i el corresponent muntatge i instal·lació, que la Fundació Sitges, Festival Internacional de Cinema de Catalunya necessita per a la celebració del Sitges 2026 - Festival Internacional de Cinema Fantàstic de Catalunya, que tindrà lloc del 8 al 18 d’octubre de 2026 a Sitges.

Expediente: 4/2026

Contrato de servicios adjudicado por Fundació Sitges, Festival Internacional de Cinema de Catalunya en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 4 meses. Categoría CPV 51313000. Adjudicado a Sono Tecnologia Audiovisual, S.L.. Se recibió 1 oferta.

126.926
Presupuesto base
126.926
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
51313000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
27 may 2026, 22:00
Fecha límite
11 jun 2026, 20:30
Duración
4 meses

Adjudicación

Adjudicatario
Sono Tecnologia Audiovisual, S.L.
NIF
B61906103
Importe
121.341
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Fundació Sitges, Festival Internacional de Cinema de Catalunya

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 may 2026
Anuncio de Pliegos 27 may 2026
Fin Plazo Presentación 11 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 18 ago 2026, 06:22

Mismo sector y zona (51 en Barcelona)

Abierta 36/2026/1408

Prestació del servei de disseny tècnic, implantació temporal, muntatge, posada en servei, manteniment preventiu i correctiu, assistència tècnica, legalització, desmuntatge i retirada de les instal·lacions elèctriques necessàries per a la Fira del Gall i la Fira de Santa Llúcia, així com el muntatge, manteniment i desmuntatge de les instal·lacions temporals d’abastament i sanejament d’aigua de la Fira del Gall, amb aportació temporal dels equips i materials necessaris.

48.099 €

Abierta 2026AO0128AC

Es objeto del contrato la prestación de los servicios de soporte, por parte de empresas especializadas, a los montajes y desmontajes de los espectáculos, actos y similares que se lleven a cabo en los espacios gestionados por la Unidad Anillo Olímpico de Barcelona de Serveis Municipals, S.A.

209.000 €

Abierta 2026AO0119SU

Suministro, fabricación, transporte, montaje, instalación, conexión, programación, ensayos, pruebas de funcionamiento y puesta en servicio de un nuevo sistema de gradas telescópicas retráctiles motorizadas y las correspondientes butacas.

2.710.000 €

Abierta 2026PT0115AC

2026PT0115AC - Servei de lloguer pista de gel pel Parc d'Atraccions del Tibidabo

53.500 €

Formalizada 47557/2025

Subministrament, en règim de lloguer, d’equips de so i llum i maquinària escènica i audiovisual (amb inclusió de personal tècnic especialitzat) de mig format (categoria 2).

13.650 €

Formalizada 2024 3454

És objecte del present plec la contractació promoguda pel departament de Comerç consistent en la licitació del contracte de serveis consistent en l’organització, la instal·lació i el servei de guàrdia per a incidències del cablejat elèctric de la XI edició del Parets Medieval.

16.573 €

Formalizada ICSOL-2026-24

VCG/PHB - Serveis corresponents als treballs de desviament de xarxa elèctrica existent al sector Rocarodona-Olvan, del municipi d'Olvan

37.599 €

En evaluacion SE290000CO2026040

Servei d’instal·lació i integració d’un sistema robotitzat integrat per a l’Escola Tècnica Superior d’Arquitectura del Vallès (ETSAV) de la Universitat Politècnica de Catalunya

75.000 €

Formalizada 601.2026.105

Serveis de baixa de la seu de l'Institut Municipal de Paissatge Urbà a l'avinguda Drassanes, 6 de la xarxa de telecomunicació de l'Ajuntament de Barcelona (Elements Xarxa Municipal)

3.028 €

En evaluacion 1527/2026

És objecte del present la contractació del servei de sonorització, il·luminació i vídeo a les activitats que organitzi l’Ajuntament de Santa Margarida de Montbui i la prestació de servei tècnics qualificats per a la cobertura i gestió dels actes que es realitzin a l’Espai de les Arts i del Coneixement Mont-Àgora o en aquells que siguin indicats com a espais d’activitat municipal, incloent-hi les principals activitats festives i/o culturals. Aquest contracte també inclou la sonorització, il·luminació i vídeo en les activitats en què s’hagi llogat les sales de Mont-Àgora a un tercer per part de la societat municipal Montbui Activa SL. Per a aquestes activitats organitzades per tercers, s’establirà un sistema de borsa d’hores màximes/any. En aquest cas, seran 800 anuals. En cada comanda caldrà establir les necessitats tècniques, valorant-se a 40 euros/hora per cada persona tècnica necessària per a la cobertura de les activitats. A més del que estigui disposat a les presents clàusules, regeix tot allò que estigui disposat a les característiques tècniques adjuntes, les quals es consideraran part del present document, podent els licitadors aportar altres solucions tècniques que considerin més favorables a l’objecte del contracte.

206.100 €