Adjudicada Servicios

LLOGUER D'EQUIPS DE VIDEO, SO I IL·LUMINACIÓ, I EL CORRESPONENT MUNTATGE I INSTAL·LACIÓ, PER AL SITGES 2026 - FESTIVAL INTERNACIONAL DE CINEMA FANTÀSTIC DE CATALUNYA

Expediente: 4/2026

Lloguer d’equips de vídeo, so i il·luminació, i el corresponent muntatge i instal·lació, que la Fundació Sitges, Festival Internacional de Cinema de Catalunya necessita per a la celebració del Sitges 2026 - Festival Internacional de Cinema Fantàstic de Catalunya, que tindrà lloc del 8 al 18 d’octubre de 2026 a Sitges.

126.926
Presupuesto base
126.926
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Sitges, Barcelona (Cataluña)
Publicación
27 may 2026, 20:00

Organismo contratante

Fundació Sitges, Festival Internacional de Cinema de Catalunya

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 may 2026
Anuncio de Pliegos 27 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 17 ago 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 18 ago 2026, 12:12