Formalizada Servicios

LLOGUER D'EQUIPS DE PROJECCIÓ DE PEL·LÍCULES EN FORMAT DIGITAL DCI, SERVEIS DE PROJECCIÓ I SERVEI DE REVISIÓ DELS EQUIPS DIGITALS I DE 35 MM EXISTENTS ALS DIFERENTS ESPAIS I PERSONAL TÈCNIC PER AL SITGES 2026 – FESTIVAL INTERNACIONAL DE CINEMA FANTÀSTIC DE CATALUNYA

Expediente: 3/2026

Lloguer d’equips de projecció per pel·lícules en format digital DCI així com el servei de projecció i el servei de revisió dels equips existents als diferents espais (tant digitals com 35 mm), la dotació de tècnics necessaris i la gestió dels continguts, que la Fundació Sitges, Festival Internacional de Cinema de Catalunya necessita per a la celebració del Sitges 2026 - Festival Internacional de Cinema Fantàstic de Catalunya, que tindrà lloc del 8 al 18 d’octubre de 2026 a Sitges.

191.800
Presupuesto base
191.800
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Sitges, Barcelona (Cataluña)
Publicación
27 may 2026, 14:36

Organismo contratante

Fundació Sitges, Festival Internacional de Cinema de Catalunya

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 may 2026
Anuncio de Pliegos 27 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 7 ago 2026
Anuncio de Formalización 3 sep 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 sep 2026, 12:13