Lloguer de trenet turístic i el servei de gestió de l’activitat.

Expediente: 1455/2025

Lloguer de trenet turístic i el servei de gestió de l’activitat, per recórrer diferents zones del municipi de Cunit com activitat emmarcada dins de la Campanya comercial d’estiu

36.675
Presupuesto base
36.675
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Cunit, Tarragona (Cataluña)
Publicación
2 sep 2025, 15:02

Organismo contratante

Ajuntament de Cunit

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 sep 2025
Anuncio de Pliegos 2 sep 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 28 may 2025
Anuncio de Formalización 6 jun 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17