Formalizada Suministros

Lloguer de grua lleugera amb cap calent per a la temporada 2026-2027 del programa Onze i/o altres programes que ocupin la seva franja horària (entre dilluns i divendres) per motius d'actualitat esportiva.

Expediente: 2604DE03

Contrato de suministros formalizado por Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA) en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 32321200. Adjudicado el 20 may 2026 a POLESHOT, S.L.. Se recibió 1 oferta.

94.700
Presupuesto base
94.700
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
32321200
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
18 jun 2026, 10:04
Fecha límite
30 abr 2026, 15:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
POLESHOT, S.L.
NIF
B64899883
Importe
94.700
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 18 jun 2026
Anuncio de Pliegos 18 jun 2026
Fin Plazo Presentación 30 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 20 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 19 jun 2026, 06:23

Mismo sector y zona (32 en Barcelona)

Abierta 2025/0034354

Contracte mixt consistent en el subministrament, instal·lació i posada en funcionament d’equips audiovisuals a l’auditori i dues sales de formació de l’Edifici Bogatell de la Diputació de Barcelona

138.124 €

Abierta CS/AH01/1101479153/26/PSS

Subministrament i instal·lació d’un sistema de trucada pacient-infermera a la planta 2a de l’Hospital General l’Hospital Universitari Vall d’Hebron

42.231 €

Abierta 2026/0012671.1

Subministrament sense instal·lació de vídeo projectors professionals amb alta resolució destinats a les exposicions, activitats culturals i instal·lacions audiovisuals de diferents espais del Centre de Cultura Contemporània de Barcelona (CCCB)

71.400 €

Abierta 004_26000142

Contractació del subministrament, instal·lació i manteniment dels equips de radiotransmissió per a l'Institut Municipal de Parcs i Jardins de Barcelona, amb mesures de contractació sostenible.

33.368 €

Abierta CTN2600410

L’objecte del contracte és la contractació d’una empresa externa que s’encarregui de la prestació del servei de gestió i d’operació dels equips audiovisuals existents a l’edifici, així com, la coordinació, assistència tècnica, la compra o lloguer del material tècnic complementari, com també el muntatge i desmuntatge dels actes institucionals i/o rodes de premsa que es duguin a terme dins de l’edifici de l’Agència Catalana de l’Aigua, situat al carrer Provença 260 de Barcelona, durant el termini contractual

27.640 €

Abierta 2026-00150

Adquisición de Routers para la red 5G. Codigo expediente: 2026R320023. Ref. Servicio Contratación: 2026-00150

58.080 €

Abierta CONTRACTACIO-SUMIN/2026000043

L’objecte del contracte consisteix en el subministrament, instal·lació i posada en funcionament de pantalles de les diferents pantalles i equips auxiliars definits al present Plec de Prescripcions Tècniques Particulars, així com la seva instal·lació, posada en marxa i el manteniment durant els primers 4 anys a comptar des de la data de la posada en marxa.

155.666 €

Abierta CONTR/2026/0000000495

Subministrament i posada en servei deprotecció perimetral de R-Aeroport per a FGC Mobilitat (Ref: PR08/26)

140.000 €

Abierta 2026-16 ICN2

L'objecte d'aquest contracte és el subministrament de switches de xarxa amb la finalitat de substituir i/o ampliar la xarxa actual de l’ICN2

35.000 €

Abierta CONTR/2026/0000000535

Subministrament de reposició de switchos de SAN pel CPD per Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (Ref: POS125/26)

38.000 €

Más licitaciones de Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA)