Formalizada Suministros

Llicència i del manteniment del programa de gestió DRAG esPUBLICO

Expediente: X2024004407

L’objecte del contracte és el subministrament en règim d’arrendament de la llicència i el manteniment del programa DRAG esPUBLICO . \n\nEn aquest contracte, s’hi inclou el suport i servei. Aquest programa és un software per la gestió policial i s’utilitzarà per la gestió de la Policia Local.\n

24.240
Presupuesto base
24.240
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Cassà de la Selva, Girona (Cataluña)
Publicación
5 dic 2025, 16:09

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 dic 2025
Anuncio de Pliegos 5 dic 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 1 dic 2025
Anuncio de Formalización 5 dic 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Ajuntament de Cassà de la Selva

En la misma provincia (Girona)