En evaluacion Suministros

Llicència d'us d'una plataforma de gestió documental, servei de gestió de la plataforma i del servei tècnic de validació de documentació per a la coordinació d'activitats empresarials en matèria de PRL per a la URV i la FURV (Exp. núm. SU 27/26)

Expediente: SU 27/26

Contracte mixt de subministrament i servei per a l’adquisició de la llicència d’ús d’una plataforma de gestió documental, servei de gestió de la plataforma i del servei tècnic de validació de documentació per a la coordinació d'activitats empresarials en matèria de prevenció de riscos laborals de la Universitat Rovira i Virgili i la seva Fundació.

79.939
Presupuesto base
79.939
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
30 abr 2026, 14:08

Organismo contratante

Universitat Rovira i Virgili

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 abr 2026
Anuncio de Pliegos 30 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 12:15

Más licitaciones de Universitat Rovira i Virgili

En la misma provincia (Tarragona)