Adjudicada Administrativo especial

Llicència d'ús del bar- cafeteria del Casal Social de l'EMD-Picamoixons

Expediente: 2025-0000133

L’objecte del present plec de condicions és regular la llicència d’ús comú especial de l’immoble ubicat a carrer de la piscina, 7 i que està qualificat com a bé de domini públic a l’inventari de béns de la Corporació.

1.200
Presupuesto base
1.200
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Pallaresos, els, Tarragona (Cataluña)
Publicación
14 ago 2025, 13:08

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 ago 2025
Anuncio de Pliegos 14 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 14 ago 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Entitat Municipal Descentralitzada de Picamoixons

Abierta 70062240003-2026-0000267

Obres de reforma interior de la planta golfes de ca l'Orga

221.381 €

Abierta 70062240003-2026-0000267

L'objecte del present contracte és l'execució de les obres de Reforma interior i adequació de l'espai de la planta golfes de l'edifici Ca l'Orga, situat al carrer Sant Isidre, 3, de Picamoixons, d'acord amb les especificacions tècniques detallades en el Projecte d'Obres aprovat per l'EMD de Picamoixons. L'objecte es defineix de forma determinada, complint amb el que disposa l'article 99.1 de la Llei 9/2017: «L’objecte dels contractes del sector públic haurà de ser determinat. El mateix es podrà definir en atenció a les necessitats o funcionalitats concretes que es pretenen satisfer, sense tancar l’objecte del contracte a una solució única.» Les actuacions principals, segons la Memòria descriptiva (MD 2) del projecte, són: 1. Adequació funcional de l'espai: Generació de noves particions interiors per separar els diferents espais (sala polivalent, zona de reunions, coordinació i recepció). 2. Supressió de barreres arquitectòniques: Instal·lació d'un ascensor electromecànic per a 8 persones (630 kg) i una plataforma de càrrega per garantir l'accessibilitat universal. 3. Preservació del patrimoni: Restauració i sanejament del mur interior catalogat com a Bé Cultural d'Interès Local (BCIL). 4. Millora del confort i instal·lacions: Renovació integral dels paviments (gres porcellànic i microciment), falsos sostres i execució de noves xarxes de climatització, electricitat, fontaneria i protecció contra incendis.

221.381 €

Abierta 7006240003-2026-0000050

Contracte d'obres simplificat per l'Instal·lació d’un col·lector de sanejament residual al barranc de les Guixeres

152.147 €

Adjudicada 7006240003-2026-0000120

Construcció nova Aula de Psicomotricitat annexa a l'escola Rocabruna.

119.624 €

Adjudicada 7006240003-2026-0000120

Construcció Aula de Psicomotricitat

143.548 €

En la misma provincia (Tarragona)