Adjudicada Servicios

LICITACIÓ SERVEI TRANSPORT DE PERSONES AMB MOBILITAT REDUÏDA PER A ACTIVITATS DE LA GENT GRAN

Expediente: 1906/2026

Licitació servei trasnport per per persones amb mobilitat reduïda per a activitats de la gent gran

56.496
Presupuesto base
56.496
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Sant Fost de Campsentelles, Barcelona (Cataluña)
Publicación
20 may 2026, 13:04

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 may 2026
Anuncio de Pliegos 20 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 15 jul 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 16 jul 2026, 12:13

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Fost de Campsentelles

En la misma provincia (Barcelona)