Licitació per la contractació de les obres per a la retirada i instal·lació de parquet al Pavelló Firal de la Bisbal d'Empordà

Expediente: X2025000219

Execució de les obres per a la retirada, i instal·lació del parquet del Pavelló Firal de l’Ajuntament de la Bisbal d’Empordà.

109.688
Presupuesto base
109.688
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Bisbal d'Empordà, la, Girona (Cataluña)
Publicación
28 oct 2025, 15:52

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 oct 2025
Anuncio de Pliegos 28 oct 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 26 sep 2025
Anuncio de Formalización 28 oct 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Ajuntament de la Bisbal d'Empordà

En la misma provincia (Girona)