LICITACIÓ PER A L’ADJUDICACIÓ, MITJANÇANT PROCEDIMENT OBERT SIMPLIFICAT, DEL CONTRACTE D’OBRES DE RENOVACIÓ DEL CLAVEGUERAM, AIGUA POTABLE I PAVIMENT D’UN TRAM DEL CARRER DALMAI BERNAT, DEL MUNICIPI DE BEGUR

Expediente: 2025/2899

Licitació per a l’adjudicació, mitjançant procediment obert simplificat, del contracte d’obres de renovació del clavegueram, aigua potable i paviment d’un tram del carrer Dalmai Bernat, del municipi de Begur

147.932
Presupuesto base
147.932
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Begur, Girona (Cataluña)
Publicación
16 ene 2026, 10:42

Organismo contratante

Ajuntament de Begur

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 ene 2026
Anuncio de Pliegos 16 ene 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 2 ene 2026
Anuncio de Formalización 16 ene 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Ajuntament de Begur

En la misma provincia (Girona)