Formalizada Servicios

Licitació per a la contractació dels serveis de sonorització i il·luminació dels actes organitzats per l’Ajuntament de Begur, o amb el seu suport, amb subministrament en règim d’arrendament, dels diferents elements necessaris per a la seva prestació

Expediente: 2025/2946

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Begur en Girona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 31518600. Adjudicado el 5 feb 2026 a BTM SOUND, S.L.. Se recibió 1 oferta.

95.350
Presupuesto base
400.470
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
31518600
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:47
Fecha límite
15 dic 2025, 15:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
BTM SOUND, S.L.
NIF
B17571175
Importe
95.350
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Ajuntament de Begur

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 15 dic 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 5 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 18:02

Mismo sector y zona (31 en Girona)

Abierta 935/2026

L’objecte d’aquesta concessió demanial és l’adjudicació de l’ús privatiu per a la instal·lació, gestió i explotació de quatre nous punts de recàrrega de vehicles elèctrics de Pals, d’acord amb les condicions i característiques que figuren en el PCAP i el projecte bàsic i executiu aprovat inicialment pel Decret núm.804/2026, de 5 de juny (exp.núm.670/2026).

74.750 €

Formalizada GRO-39/2026

Modificación Contador Agua Acometida Provisional

310 €

Adjudicada 28/2026

Subministrament i muntatge de sistema de trucada sense fils

20.351 €

En evaluacion X2026000684

Subministrament “Motius d’il·luminació LED per a l’ornamentació nadalenca de l’Ajuntament de Peralada” adreçat al conjunt de la ciutadania.

32.926 €

En evaluacion GRO-182/2026

Sustitución De Rectificadores Para Cabinas De Alta Tensión

149.999 €

Formalizada 4.26/43110.0109

Pedido nº 8 Contra Acuerdo Marco para el Suministro de Instalaciones de Seguridad para Adif y Adif AV.Remodelación CCTV Estación Girona Red Convencional

268.160 €

Formalizada 2.26/43110.0102

Pedido nº 7 Contra Acuerdo Marco para el Suministro de Instalaciones de Seguridad para Adif y Adif AV Instalación y Cableado Sistema de CCTV Estación Girona AV

412.273 €

En evaluacion 2026/3472

Contratación del suministro y instalación de la iluminación de Navidad del municipio de Calonge i Sant Antoni

259.692 €

Adjudicada 2026/7030

Contractació subministrament de material elèctric, de lampisteria i d'il·luminació de l'enllumenat públic i dels edificis municipals de Calonge i Sant Antoni.

90.000 €

Adjudicada 2026/0702

Adhesió acord marc de subministrametn d'uniformitat policial i vesturari de brigada i altre personal amb destinació a les entitas locals de Catalunya- LOT 3 SUBMINISTRAMENT D'APARELLS ELECTRÒNICS PER A LA POLICIA LOCAL (emissores) i adjudicació de contracte basat

14.112 €

Más licitaciones de Ajuntament de Begur