Adjudicada Suministros

LICITACIÓ PER A LA CONTRACTACIÓ DEL SUBMINISTRAMENT DELS LOTS DE NADAL DE LES PERSONES MÉS GRANS DE 65 ANYS I DE LES PERSONES PENSIONISTES DEL MUNICIPI DE BEGUR I ESCLANYÀ

Expediente: 2025/3376

Licitació per a la contractació del subministrament dels lots de Nadal de les persones més grans de 65 anys i de les persones pensionistes del municipi de Begur i Esclanyà

47.300
Presupuesto base
47.300
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Begur, Girona (Cataluña)
Publicación
14 nov 2025, 13:56

Organismo contratante

Ajuntament de Begur

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 nov 2025
Anuncio de Pliegos 14 nov 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 14 nov 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Ajuntament de Begur

En la misma provincia (Girona)