LICITACIÓ PER A LA CONTRACTACIÓ DE LES OBRES PER A LA REHABILITACIÓ ENERGÈTICA DE L'EDIFICI ESCOLES VELLES DEL PROJECTE INTEGRAL D'ENERGIA NETA AL MUNICIPI DE BEGUR - PRTR NEXT GENERATION EU

Expediente: 2024/3751_bis

Licitació per a la contractació de les obres per a la rehabilitació energètica de l'edifici Escoles Velles del projecte integral d'energia neta al municipi de Begur – PRTR (NextGeneration EU).

423.370
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Begur, Girona (Cataluña)
Publicación
15 abr 2025, 14:02

Organismo contratante

Ajuntament de Begur

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 abr 2025
Anuncio de Pliegos 15 abr 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 10 abr 2025
Anuncio de Formalización 15 abr 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Ajuntament de Begur

En la misma provincia (Girona)