Adjudicada Suministros

Licitació pel subministrament, instal·lació, manteniment i retirada de cabines sanitàries per actes organitzats per l’Ajuntament d’Argentona

Expediente: 6086/2025

L’objecte del contracte és la contractació del subministrament, mitjançant lloguer, de cabines sanitàries portàtils i urinaris per als actes i esdeveniments públics organitzats per l’Ajuntament d’Argentona o dels quals sigui col·laborador.

52.206
Presupuesto base
52.206
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Argentona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
13 jul 2026, 15:12

Organismo contratante

Ajuntament d'Argentona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 jul 2026
Anuncio de Pliegos 13 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 3 ago 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 ago 2026, 08:31

Más licitaciones de Ajuntament d'Argentona

En la misma provincia (Barcelona)