Licitació obres projecte rehabilitació energètica casal avis LCA com a refugi climàtic

Expediente: 2098/2025

Licitació obres projecte rehabilitació energètica casal avis del nucli de les Cases d'Alcanar com a refugi climàtic, mitjançant la millora de l'eficiència energètica de l'edifici, per aconseguir un estalvi d'energia i millora dels tancaments de l'edifici, la instal·lació de plaques fotovoltaiques i la millora de l'espai per ser utilitzat com a refugi climàstic per a sectors vulnerables del municipi, en èpoques de temperatures extremes.

116.895
Presupuesto base
116.895
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Alcanar, Tarragona (Cataluña)
Publicación
19 jun 2025, 11:45

Organismo contratante

Ajuntament d'Alcanar

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 jun 2025
Anuncio de Pliegos 19 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 9 jun 2025
Anuncio de Formalización 19 jun 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Ajuntament d'Alcanar

En la misma provincia (Tarragona)