LICITACIÓ OBRES DE MILLORA XARXA MPAL D'ABASTAMENT DOMICILIARI D'AIGUA POTABLE DE RIUDAURA

Expediente: X2026000137

- Implementació de telelectura a la xarxa municipal de subministrament domiciliari d'aigua potable - Renovació de la xarxa municipal de subministrament domiciliari d'aigua potable

135.715
Presupuesto base
91.879
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Riudaura, Girona (Cataluña)
Publicación
19 may 2026, 17:16

Organismo contratante

Ajuntament de Riudaura

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 may 2026
Anuncio de Pliegos 19 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 23 jul 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 24 jul 2026, 12:14