Formalizada Suministros

LICITACIÓ MIXTA DE SUBMINISTRAMENT I SERVEI D'INSTAL·LACIÓ DE COMPONENTS DE PARQUÍMETRES STRAVA EVO2 I MANTENIMENT DELS EQUIPS PER ALS APARCAMENTS MUNICIPALS DE LLORET DE MAR

Expediente: 14312019000005

contracte de mixt de subministrament de components de parquímetres STRAVA EVO 2 i servei de manteniment dels equips per als aparcaments municipals de Lloret de Mar. Desglossat en:Subministrament i instal·lació de:-6 kits actualització pagament bancari sense contacte: antena + cara frontal + kit obturador + adhesiu indicatiu-8 kits actualització pagament bancari: lector + antena + cara frontal + kit obturador + adhesiu indicatiuManteniment dels equips:-Bossa d'hores anuals on-line-Preus unitaris:o\tRecanvis (Pressupost preus unitaris recanvis) o\tActualització Base de dades de residentso\tVisita in-situ

76.106
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
11 dic 2019, 15:00

Organismo contratante

Ajuntament de Lloret de Mar

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 11 dic 2019
Anuncio de Pliegos 11 dic 2019
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 22 oct 2019
Anuncio de Formalización 11 dic 2019

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Ajuntament de Lloret de Mar

En la misma provincia (Girona)