Adjudicada Administrativo especial

Licitació llicència ocupació domini públic per a la cessió de l'ús privatiu per l'explotació del servei de bar de la zona esportiva de Mediona

Expediente: X2025000172

Licitació llicència ocupació domini públic per a la cessió de l'ús privatiu per l'explotació del servei de bar de la zona esportiva de Mediona

7.200
Presupuesto base
7.200
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Mediona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
17 mar 2025, 01:02

Organismo contratante

Ajuntament de Mediona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 mar 2025
Anuncio de Pliegos 17 mar 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 31 may 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 ago 2026, 08:35

Más licitaciones de Ajuntament de Mediona

Abierta X2026000184

LICITACIÓ DE LA CONTRACTACIÓ DEL SERVEI DE NETEJA VIÀRIA AL TERME DE MEDIONA, RESERVAT A CENTRES ESPECIALS DE TREBALL D'INICIATIVA SOCIAL I A EMPRESES D'INSERCIÓ

484.417 €

En evaluacion X2026000184

La prestación del servicio de limpieza viaria en el municipio de Mediona con la promoción de la integración laboral y la inserción de personas con discapacidad intelectual y/o otros, desarrollando actividades mediante un proyecto específico de inserción.

181.346 €

En evaluacion X2026000253

L’objecte del contracte és l’execució de les obres contemplades en el projecte executiu per a la substitució de canonades a la xarxa d’aigua potable de la urbanització “Font del Bosc”, en el municipi de Mediona (3ª fase), redactat el setembre de 2025 per l’arquitecte tècnic Roger Boada i Juan, i signat el 14 d’octubre de 2025.

216.156 €

En evaluacion X2026000253

LICITACIO OBRES PROJECTE EXECUTIU SUBSTITUCIÓ DE CANONADES XARXA AIGUA POTABLE DE LA URBANITZACIÓ FONT DEL BOSC (3A FASE)

259.387 €

En evaluacion X2026000199

L’objecte del present contracte és el subministrament mitjançant compra d’un braç desbrossador avançat per al tractor de la brigada municipal de l’Ajuntament de Mediona. Els seus principals objectius són: - Garantir que la brigada municipal disposi dels mitjans adequats per realitzar les seves tasques - Millorar el manteniment de camins municipals, cunetes, talussos i zones verdes - Dotar el tractor municipal d’un equip compatible i que faciliti les tasques a realitzar - Garantir el servei postvenda de l’equip i el seu manteniment adequat

36.000 €

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta LICI 2026-036

L’objecte de la present licitació es establir les condicions tècniques que serviran de base per a la contractació del servei de recollida, transport i destrucció dels animals morts un cop hagin finalitzat els estudis d’investigació per la NEXUS Surgical de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). Els animals, un cop finalitzats els estudis i assolits els objectius dels experiments científics, han de ser sacrificats mitjançant procediments eutanàsics que garanteixin una mort humanitària, d’acord amb la normativa vigent en matèria de benestar animal i experimentació.

10.000 €

Abierta 237/2026

Serveis de seqüenciació massiva pel laboratori de molecular reprogramming and evolution del centre for research in agricultural genomics (CRAG)

30.000 €

Abierta CP-2026-50

Servei de direcció facultativa, executiva i la coordinació de seguretat i salut de tres espais a l’Hospital Duran i Reynals (LRT2, UIC i Àrea Contractació Administrativa)

9.735 €

Abierta 16132284

Servei d’auscultació de carril mitjançant corrents induïdes i ultrasons

905.981 €