Formalizada Servicios

LICITACIÓ INFRAESTRUCTURES SO, LLUM I PRODUCCIÓ TÈCNICA ESDEVENIMENTS

Expediente: 0129/2026

Es objecte del present plec la contractació de serveis consistents en la sonorització, il·luminació, projecció i de suport tècnic previ i durant els esdeveniments.

98.981
Presupuesto base
98.981
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Collbató, Barcelona (Cataluña)
Publicación
27 may 2026, 17:00

Organismo contratante

Ajuntament de Collbató

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 may 2026
Anuncio de Pliegos 27 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 29 jul 2026
Anuncio de Formalización 20 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 21 ago 2026, 12:14