En evaluacion Servicios

Licitació del Servei Rula, de prevenció i atenció als usos de drogues i pantalles, als municipis de Calella, Malgrat de Mar, Palafolls, Tordera i Vilassar de Mar

Expediente: CCM 1408-0008/2026

Els serveis que es contracten inclouen la detecció de necessitats, la planificació, coordinació i execució d’accions de promoció i protecció de la salut i de prevenció de conductes addictives en els àmbits de drogues i pantalles, així com la seva valoració i/o avaluació.

407.845
Presupuesto base
407.845
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Maresme, Barcelona (Cataluña)
Publicación
29 may 2026, 15:44

Organismo contratante

Consell Comarcal del Maresme

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 may 2026
Anuncio de Pliegos 29 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 21 jul 2026, 12:12

Más licitaciones de Consell Comarcal del Maresme

Abierta CCM 1404-0013/2026

L’objecte d’aquest Acord Marc és la prestació del servei d’acompanyamenten el transport escolar, tant ordinari com adaptat, i amb nombre reduït d’usuaris que, amb caràcter general, s’han de desplaçar als Suports Intensius per a l'Escolarització Inclusiva (en endavant, SIEI), a les Unitats d’Escolarització Compartida (en endavant, UEC), a les Aules Integrals de Suport (en endavant, AIS), als Centres d’Educació Especial (en endavant, CEE) i/o als recursos especials d’educació que habiliti el Departament d’Educació i Formació Professional de la Generalitat de Catalunya a la comarca del Maresme.

305.637 €

Abierta CCM 1404-0013/2026

ACORD MARC DEL SERVEI D’ACOMPANYAMENT EN EL TRANSPORT ESCOLAR I AMB NOMBRE REDUÏT D’USUARIS DEL CONSELL COMARCAL DEL MARESME I CONTRATACIÓ BASADA

489.019 €

Abierta CCM 3106-0001/2026

CONTRACTE MIXT DE SERVEIS, SUBMINISTRAMENTS I OBRES CONSISTENT EN LA PRESTACIÓ DEL SERVEI RELATIU A L’EXPLOTACIÓ CONSERVACIÓ, MANTENIMENT I MILLORES DE LES INSTAL·LACIONS DEL CONSELL COMARCAL DEL MARESME D’ABASTAMENT D’AIGUA POTABLE EN ALTA A L’ALT MARESME

32.291.451 €

Abierta CCM 3085-0008/2025

CONTRACTACIÓ DEL SERVEI PER LA REDACCIÓ DE L’ESTUDI D’ALTERNATIVES I PROJECTE CONSTRUCTIU PER AL SANEJAMENT DE LA URBANITZACIÓ DE CAN PALAU DE SANT CEBRIÀ DE VALLALTA.

64.000 €

Adjudicada CCM 3109-0003/2026

Contractació de la prestació del servei de vigilància i seguretat de l’edifici delConsell Comarcal del Maresme, situat a la plaça Miquel Biada, 1 de Mataró.

42.707 €

En la misma provincia (Barcelona)