Adjudicada Servicios

LICITACIÓ DEL SERVEI D'INTERVENCIO SOCIOEDUCATIVA DE L’AJUNTAMENT DE VILA-SECA.

Expediente: 3679/2025

És objecte del present procediment la licitació del contracte del servei d’Intervenció Socioeducativa\nde l’Ajuntament de Vila-seca (aquest servei figura dins els serveis socials i altres serveis específics\nde l’Annex IV de la LCSP).

591.552
Presupuesto base
591.552
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Vila-seca, Tarragona (Cataluña)
Publicación
22 jul 2025, 16:18

Organismo contratante

Ajuntament de Vila-seca

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 jul 2025
Anuncio de Pliegos 22 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 22 jul 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament de Vila-seca

En la misma provincia (Tarragona)